Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi hány felülést kéne...

Napi hány felülést kéne megcsinálom és milyen típusút ha izmos/lapos hasat szeretnék ( főleg az alsó hasizmomat szeretném szálkásítani)? és napi hány kcal-t ehetek? 15/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

nem kcal-ban kell mérni a tápanyag bevitelt, hanem gramm szénhidrátban. diétánál 2g/testsúlykilógrammal kell kezdeni, és ezt csökkenteni ha nem fogysz.


a felülést zsírt nem éget, csak izmot épít, azaz nem fog látszani a kockás has, mert a háj eltakarja.


zsírt égetni csak diétával és/vagy mozgással lehet.


Általában tempós gyaloglás vagy kisebb intenzitású mozgás megfelelő erre, de huzamosabb ideig (30perc< ) kell végezni.


na menj aludni :)

2009. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Elsőnek igaza van, az ilyenek kamuk, hogy britni szpírsz napi 1000 felülést csinál és attól a bombanő. Na ja, meg kitalálják neki, hogy mit egyen, meg mi mást mozogjon még egész nap. Sima felüléssel semmire sem mégy. Ez olyan mintha főzni akarnál egy jó levest, felraknád a vizet, tennél bele répát és várnád az eredményt.
2009. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak. Elég minden másnap 150 felülés. De mellette kell más mozgás is, a futás nagyon jó.
2009. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szegénykém :) Senkisem írt felüléstechnikákat, mindenki csak leszólt. ( de nagy igazságokat írtak:)

Szóval a legjobb ha beszerzel pár DVD-t (vagy letöltöd:) vagy kazetátt, abban mindíg lehet találni jókat!

Technikák:


[link]


[link]


Nah, hogy legközelebb tudj aludni este és ne ezen forogj alvás helyett :D

Amúgy próbáltam leírni technikákat, de belezavarodtam, elolvasgatni sem jó, ahogy így rákerestem, nem minidg egyértelmű h mit kell csinálni, télleg a legjobb az ha látod és csinálod a csajszival/csávókával együtt

Én Cindy Crawford-ot szeretem a legjobban, kellemes a zene alatta (nem úgy mint Norbi idióta diszkózenéje ami csak felidegesít), Nem dumál ritmusosan énekelve mint az az idióta bíróica akinek a tangás-pucsitós gyakorlataitól rosszul vagyok, ráadásul szinte azok a gyakorlatok vannak benne mint Cindynél és Radu (N.Y. leghíresebb fitness szakértője) tervezi a programokat bele

2009. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentező: köszi a válaszodat, te legalább télleg hasznosat írtál:) amugy is Zsír az már nincs rajtam(szerencsére), meg heti 2X van edzésem, ha sokat eszem elmegyek futni. szal már csak az izmosításra kéne koncentrálnom de nem tudom hogyan csináljam. Már 1 hónapja csinálom a felüléseket , de semmi eredménye valószínű hogy rosszak a gyakorlatok, vagy én csinálom őket rosszul..
2009. jún. 28. 01:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a Pilatesre esküszöm, könyvből is meg lehet tanulni (én Ellien Hernan Pilates-könyvét használtam, a Tantusz sorozatból), és pont azokra a hasizmokra koncentrál, amiket a hagyományos felülés nem erősít.

Először is: ne nyújtott lábbal csináld, mert az árt a gerincednek! Húzd fel a talpad, nyomd a derekad a talajra, és úgy csinálj felüléseket (igazából csak a lapockád emelkedik fel). Az alsóhasat jobban erősítik a csípőemelő gyakorlatok, vagyis hanyattfekvés, láb derékszögben a levegőbe, és a hasizmod megfeszítésével emeld a hátsódat!

Sok sikert!

2009. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak:


-nah:D legalább megtudtad fogalmazni, ezeket csinálom énis :)

2009. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
youtube: van öt perced? (3.rész az hasra van)
2009. jún. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha bomba nő akarsz lenni akk ne csinálj kocka hasta a férfiak többsége nemszereti.
2010. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zakhalaeus válasza:

Szasz haver.Én igazából.Sovány vok. 13 év 172cm 41-45kg.

De napi 250-et minimum megteszek. részletekbe:125-125(mindennap 250 két részletbe)Ha úgy érzem akk egy nap pihenés. :D

2011. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!