Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítenél milyen alkat vagyok?...

Segítenél milyen alkat vagyok? Vonalzó, homokóra, alma, körte ezek közül? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Tudom van rajtam sok sok felesleg dolgozok is rajta, futok tornázok pár hónapja. (176 cm vagyok 68 kg), de az alkat látszik azért a sok felesleg alatt? Én nem tudom eldönteni. Centik alapján (mell 95 derék 74 csípő 98) homokórának tűnik, de az erre az alkatra javasolt ruhák mind egybeszabottnak mutatnak és nem csinosak. Tudnátok segíteni?

A kör azért van mert 1 éves a kisbabám és nagyon csúnyán csíkos lett a köldököm körül a bőr, azzal nem sokkolnék inkább senkit, így kitakartam.

Köszönöm előre is aki tud segíteni.



2012. máj. 19. 13:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kár, hogy kitakartad a köldöködnél a hasad! :) Nagyon szép vagy szerintem ott is! :)
2012. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok. Egy gramm felesleg sincs rajtad! :)
2012. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Homokóra és vonalzó között. Mert annyira azért nem vékony a derekad.

Erre szokták ajánlani, hogy derékra tegyél egy széles övet, az vékonyítja. Esetleg keress mell alatt szabott ruhákat, azok is nagyon jól mutatnának rajtad. És nyáron praktikus is, mert csak felkapod, aztán szaladhatsz is a gyerek után :)

2012. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez most csak vicc akart lenni ugye? Nem azért tettem fel a kérdést és a képet hogy azt várnám hogy azt írják, jól nézel ki nem kell fogynod, nem is vagy kövér stb mert tudom hogy nem úgy van (úgy jön le a kérdésem hogy önigazolni akarok?) Örülnék igazi válasznak is.
2012. máj. 19. 13:15
 5/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!!! ( harmadik válaszoló) nem próbáltam még vastag övet. Mell alatt szabottat egy darabig nem akartam mert az olyan kismamás,:) És el akarom kerülni az ilyen kérdéseket : MÁRIS jön a következő baba? :))

Oldalról nem nagy a hasam mondjuk szerencsére, így talán mégis ez a tunika fazonú lenne a megoldás. Van egy olyan ruhám, kicsit abban is olyan egybeszabott vagyok.

2012. máj. 19. 13:17
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 válaszoló vagyok. Én őszintén leírtam a véleményem, de úgy látszik kár volt.
2012. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, kedves tőled akkor. De itt annyiszor lehet ilyet olvasni hogy : mit vársz mit írjunk hogy tök jól nézel ki azért teszed fel a kérdést? stb. hogy már nem tudom mikor ír valaki őszintén és mikor ironizál. Nem akartalak megbántani, ne hari.
2012. máj. 19. 13:22
 8/24 anonim ***** válasza:
Az első 2 vagyok. Semmi baj! :) Tényleg szépnek tartalak az alapján ami látszik belőled! :)
2012. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ja, ez nem jutott eszembe :D

De nem a kismamás verzióra gondoltam amúgy. Vannak ezek a kis fehérek: [link] , mondjuk talán ezek tényleg kismamásak egy kicsit, de pl. itthonra tökéletes. Már csak azért is, mert ha összekoszolódik, egy kis hypó, és máris olyan, mint az új :)

De vannak olyanok is, amik nem kismamásak szerintem, pl:

[link]

Ennek meg a szabása jó, és lehet kapni ilyen szabású nyári ruhát is!

[link]

2012. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nem fogynod kell hanem formásodni, a combok vastagok, és a hasadon is van felesleg, rákellene edzeni, hogy feszes legyél es izmos..
2012. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!