Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy izmosítsam, formásítsam...

Hogy izmosítsam, formásítsam magam?

Figyelt kérdés

Hasamon van egy kis felesleg,a fenekem kissé nagy de formás.

szeretnék lapos hasat. 12 éves lány vagyok 53kg és 160 cm

szerintem ezen változtatni kéne .mit ajánlotok??



2012. máj. 19. 18:09
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

SPORT SPORT SPORT


Táplálkozz egészségesen, ne egyél kevesebbet, mint eddig, te még növésben vagy, kell a tápanyag. Ne egyél cukros dolgokat, sütit mértékkel, cukorkát, hamburgert, kólát, stb. zárd ki az életedből.


Emellett nincs más dolgod, csak enni rendesen és mellette sportolni. Futás, bicikli, görkori, torna, akármi, ami tetszik... rendszeresen csináld, járj el legalább 2 naponta, de az is jó, ha minden nap szánsz rá 1 órát legalább!

2012. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem.köszi de ugyanúgy ehetek bármi a felsoroltakon kívül?
2012. máj. 19. 19:09
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Amit ne nagyon egyél:

cukros dolgok, gyorskaja - hamburger/pizza, csoki, jégkrém/fagyi, zsíros ételek, cukros üdítők, koffeines dolgok - energiaital/kávé


Ne dohányozz! Ne igyál alkoholt!


Tudom, még fiatal vagy, szóval azért nem kell aszkéta életmódba kezdeni, nyugodtan ehetsz néha-néha csokit, fagyit, talán még gyorskaját is, de nagyon mértékkel, heti 1-2x maximum - de természetesen csak akkor, ha rendesen sportolsz is mellette. Beszélj szüleiddel, hogy szeretnél egészségesen élni, rendesen táplálkozni, sok zöldséget, gyümölcsöt, húsokat, zabpelyhet, stb. enni. Ők veszik az ételt, talán nekik is jobb lenne, ha áttérnének az egészséges életmódra, sokkal jobban éreznék magukat és a munka is könnyebb lenne. Az egészséges táplálkozás nem feltétlenül drágább, csak amit eddig ócska tésztára, konzervre, parizerre költöttek, azt most át kell csoportosítani jobb kajákra.

2012. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:

Ez sokat segíthet neked, ha elolvasod:

[link]


Van benne szó a helyes táplálkozásról, a sportformákról, arról hogy hogyan kell sportolni, stb.

2012. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszaidat sokat segítettek.
2012. máj. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!