Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék anorexiás?

Hogyan lehetnék anorexiás?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 23:26
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

[link]


[link]


Nem, nem fotoshop.

Ne egyél sokat de ha mégis eszel akkor csak egészséges ételeket, ha normális kaját akarsz enni akkor azért meg kell dolgozni méghozzá pontosan kiszámolt étrenddel és igen nem zabálhatod tele magad ez van... Lehet hogy azért akarsz anorexiás lenni mert nagyon sok rajtad a súlyfelesleg és már eleged van és leXarod a világot bla bla.

Gondolom én.

Pedig egyszerű egyél keveset de sok vitamint, és mozogj sokat meglesz az eredménye... És még egészséges és szép is maradsz SZUPEEER!

2012. máj. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nézz auschwitzi foglyokról képeket, videókat, és gondolkozz el. Ők ettek volna, de nem kaptak, te meg olyan akarsz lenni mint ők? Elmebeteg vagy!
2012. máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális! Én sajnos az vagyok,de nagyon szeretnék meggyógyulni és ez nem játék,ne akarj az lenni!Ne csinálj hülyeséget,nagyon megfogod szívni.Elfogod cseszni az életed.
2012. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha az anyád lennék, akkora pofont adnék, hogy a fal adná a másikat. Elnézést a nyers fogalmazásért, de remélem így eljut az agyadig az üzenetem.!
2012. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az agya már tápanyaghiányban szenved.
2012. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Többségetek biztosan vékony tökéletes testalkatú,és ezért ti nem tudhatjátok azt, hogy milyen ha mész az utcán megfordulnak utánad és rosszabb helyzetben még kiabálnak is. . ami persze nem egy jó érzés a mindennapokban. Ezért fordult meg a fejembe az, hogy anorexiás leszek.
2012. máj. 20. 20:48
 17/22 anonim ***** válasza:

Aranybogárkám. Az utóbbi hónapokban 13 kilótól szabadultam meg. 165 cm vagyok, 79 kiló voltam, most 66 vagyok. Nem kellett anorexiássá válnom, hogy lefogyjak. Kevesebbet ettem és többet mozogtam, nem kellett éheztetnem magam.

20/L

2012. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elhízás egy folyamat, nem egyik napról a másikra történik...
2012. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azért a kövérség és az anorexia között van egy kis átmenet.
2012. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Wannarexia

Ennek olvass inkább utána...

2012. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!