Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?...

Szerintetek kövér vagyok? Mert én ugy érzem igen, és még le kéne addnom 10 kg. -ot. Szerintetek mennyi a súlyom? 173 cm a magasságom.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Csak őszinte kommenteket írjatok! Nincs szükségem a jó szavakra, ha azok hamisak!


2012. máj. 21. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem megsérteni akarlak, de tényleg fogynod kellene. Megfelelő testmozgással és étkezéssel sikerülni fog, sok szerencsét!
2012. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hasonló alakkal és magassággal azt mondom, hogy 80 körül mozogsz.


Gratulálok a fogyásodhoz, folytasd még kitartóan a diétádat és bomba nő leszel! :)

2012. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, kövér vagy.
2012. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia, kb. 75 kg lehetsz, és max. 5-6 kg plusz van rajtad, ráadásul elég egyenletesen oszlik el. Nem vagy kövér, de egy kis feszesítés nem ártana pl. Callanetics-szel, vagy próbáld ki az ultrahangos zsírbontást a kritikusabb területekre: [link]

Nincs rajtad sok fölösleg, azt a keveset meg el lehet tüntetni!

2012. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én voltam 75 kiló 165 centihez és ennél sokkal laposabb volt a hasam, meg a combom kisebb. Szerintem 80 körül vagy, egy hasonló alkatú barátnőm miatt tippelek erre. Mindennap 100 felülés, meg este 40 perc futás a titok nyitja, nekem ezzel sikerült lefogynom 55 kg-ra. Meg persze no cukor, no kenyér, husihoz csak saláta, sok leves, folyadék.
2012. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bizony bizony fogyni kell, fehérje és saláták, most úgyis szezonja van a zold fejes salatanak, tessék enni minél tobbet ezekbol, és elhagyni a szénhidrátot, sok vizet inni és mozogni!!!
2012. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat,amugy most kezdtem el futni konditeremben meg a lépegető gépet használni,és jobb is így a kedvem.Ha keveset eszek,és sportolok mennyi időn belül érhetném el a 65 kg-ot? 1-2 év?
2012. máj. 21. 10:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Év? Ha odafigyelsz 1 hónap alatt 5kg mínusz.
2012. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is hasonló testalkatú vagyok csak sokkal kisebb 150 cm körül. én is nemrég kezdtem fogyókúrázni újra,61 kg-ról. régen már lefogytam (nagyon, anorexia) nálam a heti 1 kiló a normális. sok zöldség, gyümi, hús, tejtermék nem mert nem ehetek de te ehetsz. és persze gyógyteákat is iszok h hátha segít meg futok napi 45 percet kb. és fél óra torna ( hasizom, fenék, derék)
2012. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi a súlyod, de nagyon szép vagy! :)
2012. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!