Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak néztek? Eszméletl...

Hány kilónak néztek? Eszméletlenül kövér vagyok?

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok, a képek kicsit lentről lettem fényképezve.

Szerintem undorító vagyok még így 30 kg mínusszal is.

Csak őszinte kommenteket írjatok! Nincs szükségem a jó szavakra, ha azok hamisak!


[link]


[link]


2012. máj. 20. 16:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hát... ebből még 30 simán lemehetne.
2012. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Őszinte leszek: Kövér vagy és ez nem csak esztétikai, de egészségügyi problémákat is felvet. Fontos volna tudni, hogy hány éves vagy, hiszen nem mindegy, hogy az ember 16 évesen, vagy 30 évesen küzd ilyesmivel.

Sosem voltam jó a tippelgetésben, de körülbelül 80 kilónak nézem. Lehet, hogy orbitálisat tévedek.

Mivel tanácsot nem kértél, így nem osztogatok, de abból, hogy már 30 kilót leadtál, azt tippelem, hogy a fogyás útján vagy, így szeretnék sok sikert kívánni!

2012. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
Kb 95 kg-nak nézlek, kövér vagy.
2012. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a 30kg minuszhoz!

Őszintén mondom, hogy igen azért még van miből fogynod bőven de azért eszméletlenül kövér nem vagy.

Biztosan érzed te is a különbséget, hogy milyen volt mikor még +30kg volt rajtad és most milyen.

Ne add fel, csak így tovább! ;)

2012. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
7%
100kg? És igen élég kövér vagy. Ideje elkezdeni a fogyókúrát nem gondolod? Ha tanácstalan vagy(fogyókúrában) írj privátot.
2012. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Igazából nem érzem a különbséget, csak annyiban, hogy találok normális ruhákat.

Szerintem nagyon ocsmány vagyok, legszívesebben megölném magam.. Utálom ezt a sok hájat... undorító..


De nem baj, úgyis leszek még 50 kg, nem adom fel..

2012. máj. 20. 16:21
 7/29 anonim ***** válasza:
elég*
2012. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nyilván ha leadtam 30 kg-t akkor nem tudok fogyni. Ja, nyilván.
2012. máj. 20. 16:22
 9/29 A kérdező kommentje:
Bocs az ellenséges hangnemért, csak tényleg nagyon magamba zuhantam az utóbbi 1 hétben.
2012. máj. 20. 16:25
 10/29 anonim ***** válasza:
46%
azért a kövérségért még senki nem akart öngyilkos lenni, nyilván azért, mert ez sem ok rá. Ennél hatalmasabb terheket cipel az emberiség, megnyugtatólag közlöm. Lement már harminc, folytasd! A strandra pedig nyugodtan kimehetsz, az nem a kifutó, nem bájologni kell odamenni, hanem pihenni és szórakozni, ami ugyanúgy jár egy kövér embernek, mint egy soványnak.
2012. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!