Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyi mellett milyen kiegészít...

Fogyi mellett milyen kiegészítő (tea, tabletta stb. ) segíthet?

Figyelt kérdés
Szénhidrát számolós diétát csinálok. Mellette napi pár percet tornázok. Mit érdemes a fogyi mellett szedni,inni ami segíthet még plusz 1-1kg-val többet leadni?

2012. máj. 22. 12:25
 1/8 anonim válasza:
0%
hát egy fogyatékos mellett sztem ugyanaz mint amit alapból szedsz.
2012. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell semmit se számolgatni, normálisan kell enni és rendszeresen, mellette pedig napi néhány órát mozogni (séta, futás, úszás, biciklizés stb.), ennyi az egész. Ezek a csodaszerek meg nem segítenek, csak arra valók, hogy a pénzedet költsd.
2012. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csodaszerekre gondoltam,hanem valós dolgokra. Pl. Sokaktól hallottam,hogy a szűz tea segített még nekik a fogyi mellett,vagy gy´gyfüves teák,almaecet ilyesmi. A másik,hogy nem kritizálást kértem,hanem segítséget. Elég duci vagyok,mozgás szegény életmóddal. Világ életemben ilyen voltam,de most változtatni akarok és nem fogok rögtön a legdrasztikusabb dolgokba ugrani. Anno még 1 doki javasolta nekem ezt,mert a cukrosok is ezzel fogynak...
2012. máj. 22. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi szénhidrátot viszel be? Amúgy meg zöld tea ;)
2012. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Én is a szűz teát szedem kapszulában, nem rendszeresen. Nagy súlyról indulok, majd beszámolok a hatásról. Mellette diétázom és minden nap kb 40-50 percet mozgok. Remélem lesz eredmény.

2012. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most 160-at viszek be,de csökkenteni szeretném majd 140-re. 20kg-t szeretnék leadni. Ha több az se baj,de ez a minimális
2012. máj. 22. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem lesz kevés? Én 180-n vagyok súlytartáson.
2012. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy kevés lesz,de fogyni szeretnék,szerintem ehhez azért kell a 160...
2012. máj. 23. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!