Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás vagy magas fehérjebev...

Koplalás vagy magas fehérjebevitel? Melyik fogyaszt jobban?

Figyelt kérdés

Koplalok, illetve csak búzakorpát eszek kevés tejjel. VAGY: ha húst, tojásfehérjét, zöldségeket eszek.

Melyiktől fogynék jobban? Mellé mozognék persze.

És amelyiktől jobban fogynék, annál a módszernél miért? Úgy értem ha a fehérje diétát csinálnám, akkor attól miért fogynék? Van olyan akinek sikerült 2 hét alatt fehérje diétával 8-9-10 kg-ot fogynia?



2012. máj. 22. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés! Meg kellene már érteni, hogy a gyors fogyás nem jó. Minden nap megkérdezi valaki, tessék visszakeresni, hogy miért nem. Heti fél, egy kiló fogyás a normális ütem.
2012. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koplalás?!? Ki hallott már ilyet?!?! Ráadásul annyira sok kérdést teszel fel egyszerre, hogy valahol Ádám-Évánál kellene kezdeni a megválaszolást, mert annyira nem vagy tisztában az egésszel.
2012. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a fehérje diéta jobban fogyaszt, mivel felgyorsítja az anyagcserédet. a koplalás pedig teljesen lelassítja, és egy rövid idő után semmit nem fogsz fogyni, akármilyen keveset is eszel. két hét alatt 8-10 kg grammot egyikkel sem fogsz fogyni, azt max zsírleszívással érheted el, de abba általában belehalnak.
2012. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyértelmű, hogy a fehérjediéta.

Január óta fogyózok, étrendváltással, mozgással. lement 5 kg, de aztán megállt.

Csak annyit tettem, hogy 2 hétig megnöveltem a fehérjebevitelt és lecsökkentettem a szénhidrátot, így lement a 2 hét alatt 3 kg, és ezt mostmár normál étrend mellet is tartom.

Jó dolog, de nem lehet sokáig csinálni.

2012. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!