Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, mert kövér...

Fogyni szeretnék, mert kövér vagyok. Hány kalóriát vigyek be naponta, ha minden nap 2x45 percet biciklizem vagy gyorsan sétálok?

Figyelt kérdés

92 kg vagyok, 175 cm, 21 L.


Szeretnék minimum 20 kg-tól megszabadulni. Úgy tervezem,hogy reggel illetve este 45-45 percet szoba/kint biciklizek, vagy gyors tempóban sétálok, minden nap váltogatni fogom.

Csak azt nem tudom,hogy ennyi mozgáshoz mennyi kalóriát lehet naponta bevinni. Az ez zsír nevezetű programot kezdtem el csinálni és ott azt írják,hogy ha 45 percet mozogtam egy nap akkor 2600 kalóriát kell aznap bevinnem,d e őszintén szólva ez nekem soknak tűnik. Ráadásul ezt csak 45 percre írta , de én 2 x ennyit szeretnék egy nap mozogni.


A kérdés adott, előre is köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 24. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

body.builder.hu

ajánlom a cikkeket. Javaslom térj át a kalória számolgatósdiról a fehérje-zsír-CH g számolgatására!


egyszerűbb dolog.


vannak fent nagyon jó étrendek is, de van fent egy Sárga kapszula nevezetű könyvecske az edző válaszol rovatban, a diétához, és a kajához eső részeket olvasd el


Lényeg a normális kaja. :)

2012. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!