Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alkatilag nem tudok vékony...

Alkatilag nem tudok vékony lenni, csak vagy csoffadt vagy túl izmos?

Figyelt kérdés
5 hónap alatt fogytam 16 kilót, elvileg ez jó kéne legyen a magasságomhoz (177cm/65kg 30 év/N) Mozgással, diétával csináltam, mégis az eredmény nem túl feszes kontúr lett, sok helyen lógós maradt a bőröm, nem tudom mennyi idő kellett volna/ kellene hogy úgy szép tónusos legyen. Elkezdtem a futás, úszás aerobic mellé súlyzós edzéseket csinálni hogy hátha akkor jobban tetszik az eredmény. De nem, így meg megvastagodik mindenem és kilóban is több vagyok, már 68 (tudom az izom nehezebb mint a zsír). De egyszerűen nem vagyok elégedett, lehet hogy amit szeretnék elérni az valójában számomra nem is lehetséges?
2012. máj. 25. 21:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Túl izmos ez hülye szó igazából mert ahhoz hónapok-évek munkája kellene, tudom. De számomra túl izmos!
2012. máj. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!