Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, egyáltalán nincs kitartásom, hogy lefogyjak. Ti hogy álltatok neki?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor elkezdtem már, de 1 hétig bírom általában és ennyi. 24 éves leszek, és kb 75 kg vagyok. Azért kb, mert nem merek mérlegre állni sem. Sosem voltam vékony, de észrevettem, hogy az elmúlt egy évben sokat híztam. Most kéne fiatalkorom csúcspontján lenni, de az 20 évesen elmúlt :( Folyamatosan sírok, szinte minden nap nézegetem magam és azon gondolkodom, hogy hagyhattam el magam ennyire. Pedig régen annyira magabiztos voltam a 65 kilómmal. Az se kevés, de akkor szép, formás voltam, és tényleg mindenkinek nagyon tetszettem. Újra az akarok lenni, aki voltam. De nekikezdeni nem tudok... Szeretném, ha valaki segítene, akár innen egy sorstárs. Páromhoz, barátaimhoz nem fordulhatok, nem érzik át. Hogy kezdtetek neki? Amikor azt mondtátok, hogy tényleg ennyi volt, elegetek van, szépek akartok lenni.
2012. máj. 26. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Sok tv-t néztél. Van párod, kinek akarsz tökéletes lenni? Ha így elfogad... Ezt nem értem a mai lányokban. 75 kiló vagy, és 65 akarsz lenni és sírdogálsz? Na ne viccelj... 10 kiló miatt? :D Rajtam 25 kiló felesleg van, 1 hete csinálom a fogyókúrát és nem tudom megmondani neked, hogy mi ad erőt. Talán az, hogy a későbbiekben szeretnék testépítéssel foglalkozni, és előbb esetleg le kéne dobnom a fölösleges kilókat. Szóval tűz ki valamilyen célt, amiért megéri csinálni. De mivel, nagyon olyan szaga van a dolognak, hogy teljesen harmonikus életet élsz és mindened megvan ( Barátok, szerelem ), így elég nehéz lesz célt találni. Ahelyett, hogy sírdogálsz, gondolkodj el azon, hogy másoknak sokkal rosszabb, és talán eldől a fejedben, hogy teljes életet élsz...
2012. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
lehet, hogy van az 80 kiló is... tényleg nagyon hájas vagyok, képet is küldhetek. tudom, hogy van egy szerelmem, aki így szeret, de amikor összejöttünk nem ekkora voltam, és fogalmam sincs, hogy most mit gondolhat. régen mindig mondtam, h jaj de dagadt vagyok, de akkor nem is gondoltam komolyan, csak amolyan "hiszti" volt. most, hogy tényleg ezt gondolom, már nem is mondom. teljesen gyűlölöm magam, úgy megyek végig az utcán, hogy vajon mit gondolhatnak rólam az emberek, vagy ha felszállok a buszra, azt gondolom, hogy mindenki engem bámul.
2012. máj. 26. 17:29
 3/14 A kérdező kommentje:

és az is sokszor eszembe jut, hogy más nők 2 gyerek után jobban néznek ki, mint én. mi lesz velem, ha gyereket szülök?


szinte teljesen ilyen az alakom, ha gondoljátok tudok magamról is küldeni privátban.

[link]

2012. máj. 26. 17:34
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

(ELSŐ VAGYOK) Ez szerintem nem olyan súlyos felesleg, csak úgy látod magadon, mert régen nem volt... Ha fogyózni szeretnél, próbáld meg mással, a baráti körödből. Ez lett volna nekem is a célom, csak nem bírtam rávenni egy nagyon pufi haverom, szóval ezért egyedül nyomom. Pedig ő igazán túl súlyos, de egyszerűen nem érdekli... ( 17 éves 175 centi, és 134 kiló... ) Ha többen csináljátok sokkal élvezetesebb, és jobban be is tartod a szabályokat, mivel tökre olyan a feelingje mintha versenyeznétek! :D Változtass táplálkozási szokásokon, ha van elég pénzed, finom kajákból csinálhatsz, egy nagyon jó kis diétás étrendet. Esetleg ha írsz privit, beszélgethetünk róla, hogy ki mit evett ma, vagy hogy hol tart fogyó terén, hátha elszántabb leszel!( és nagyon szívesen segítek étrendet is kidolgozni ) Sok sikert.


20/F

2012. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most kezdtem fogyizni 3 napja körülbelül. Én 78 kg vagyok, onnan tudom hogy lemértem magam. És szeretnék lenni 70 kg, de jobban örülnék a 65 kg-nak. :)

Ha szeretnél betársulni és néha beszélgetni, irkálni msn-en vagy e-mailezni, benne vagyok. Igaz én idősebb kategória vagyok, de nem nézek ki 37-nek, csak 28-nak mások elmondása szerint.

Ja a magasságod amúgy mennyi?

Mert én 168 centihez vagyok ilyen dundus. Ráadásul kismellű vagyok tehát nem túl jól érzem így magam, mindenképp le akarok adni egy tizest mondjuk. :D

Na? Irkálunk ki hogy fogy és aznap mit evett? :)

Ha ez erőt ad hogy veled "szenvedek" akkor jó! :)

2012. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kb ennél a képnél amit kiraktál az egy olyan 86 kg-os nőnek néz ki úgyhogy nem hinném hogy így nézel ki,amúgy meg a párom mellett felszedtem 6 kilót őt még sem zavarta sőt így jobban tetszem neki.Amugy milyen magas vagy? mert azt nem írtad le.
2012. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, engem ez motivált:

jött egy fiú, akinek a vékony lányok tetszettek. Én meg duci voltam... -18 kg (vagy 19) persze most jöhetnek az oltások, hogy egy fiú miatt csináltam? Dehogy. Mindig is fogyni akartam, de sose tudtam. Ez a fiú motivált.


A másik dolog, ami segít a súlytartó diétában (nálad ez fogyás lesz, ha elkezded):

- el kell hagyni a cukrot. Az egészséges ételeket kell előnyben részesíteni (volt hogy egy évig alig ettem cukrot) mert annyit olvastam, mit tesz a szervezetemben a konyhasó, tartósítószer cukor hogy megijedtem. Motiválhat téged, ha sok cikket, újságot, könyvet olvasol a cukor, zsír káros hatásairól. Segíthet, ha azt olvasod mennyivel jobb egy alma (vitaminok, rostok, egészség, napfény energiája) mint egy csoki.

2012. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én is társulnék hozzátok fogyózniXD én 162 cm vagyok és 75 kg:s bár azt mondják nem látszik akinek elmondom hány kg vagyok,az mindig ledöbben hogy ez komoly? nem is látszik...persze lehet csak nem akarnak megbántani:D na mindegy én 60 kg szeretnék lenni...kb 14 éves korom óta fogyókúrázom mármint hol elkezdtem aztán abbahagytam visszahíztam és ez így megy évek óta :D voltam már 85 kg is :S lehet engem is egy fiú motiválna :) csak sajnos így ducin nincs nagy önbizalmam és hajlamos vagyok arra is ha tetszem valakinek akkor sem hiszem el hiszen én duci vagyok:/ ezen változtatnom kell tudom sürgősen.Nos szerintem ne keseredj el,nem érdemes sírni vagy kikészülni tök felesleges nem ér vele az ember semmit...tapasztalatból mondom én is párszor már kiakadtam és nem nagyon visz előre:D nekem egyébként a zene rengeteget segít imádom a zenét és ha vmit nagyon kívánok pl édesség egyből jövök zenét hallgatni vagy olvasni és lefoglalom magam és általában segít,meg persze az a legjobb ha van egy sorstárs,nekem van egy húgom ő is ducika szal mi együtt fogyózunk kisebb nagyobb sikerrel,mert sajnos hamar elcsábulunk :)
2012. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rajtam is van 10 kg felesleg. 1 év alatt szalad fel rám. engem is imád a párom így is, de nem így ismert meg. Nem is miatta hanem magam miatt. Mert nem jönnek rá a ruháim. Lassan elérkezik az eljegyzés és nem tudom elfogadni így magam. Mindig elkezdem, de valahol megcsuklik ez az egész.

23/L

2012. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen magától el kell jöjjön az a pont, amikor tényleg bekattan, hogy úúúristen, mi a fenét művelek? Nálam is ez van. Sose voltam sovány alkatú(de, ovis koromban), de már suliban kezdődtek a súlyproblémák, hol ducibb voltam, hol lefogytam. 11.ben eléggé el voltam hízva, akkor nekiálltam, lefogytam, 48 kilós lettem, csinos voltam, talán túl sovány is. Aztán elkezdtem szedni 18 évesen fogamzásgátlót és egyre jobban jöttek felfele a kilók. Néha diétáztam, akkor visszavettem a súlyomból, néha elengedtem magam, de évekig olyan 55-65 között kozogtam. Aztán összejöttem a mostani párommal 22 évesen és baromira elszaladt velem a ló. Imádott, nagyon megtaláltuk eygmást, fantasztikus együtt. Össze is költöztünk, főztem neki finomakat, nagyokat ettünk együtt. Meg is lett az eredménye. Decemberben, mikor összejöttünk még 65 kiló voltam(már akkor is kellett volna fogyjak, de azért okés volt), aztán augusztusig eljutottam 82!!! kilóra. Fogalmam sincs hogyan. És észre se vettem. Én se mertem ráálni a mérlegre hónapokig. Vagy ha ráálltam fogózkodtam, mert úgy kevesebbet mutatott. És így képes voltam becsapni magam hónapokig. Aztán úgy ősz körül döbbentem rá igazán, hogy csesssze meg mi a fenét műveltem?? 82 voltam, mikor pár éve még csak 48-50.

Azóta elkeztem egészségesen enni, lement 9 kiló, most 73 vagyok. Igen, még mindig rengeteg van rajtam, de mostmár nem keserít el. Ahogy lement az első 9, lefog menni a következő is. Úgy 60 akarok lenni megint, akkoriban jól éreztem magam(homokóra vagyok, tényleg jobban áll, ha van rajtam egy kis felesleg, 48 kilósan nádszál voltam)

Szóval ezt az egyet tudom mondani. Igazán el kell jöjjön az a pillanat, mikor villamcsapásként ér, hogy nem csinálhatod ezt tovább. Mert még csak 24 évesek vagyunk, mi lesz később? Gyerekek után? EGyre nehezebb lesz lefogyni. Ne hagydd magad, hiába van párod, aki imád, hidd el neki is jobban tetszenél, ha lemenne pár kiló. Az enyém is mindig vígasztalt, hogy csinos vagyok, jól nézek ki, stb, de most mióta fogyok meg állandóan mondogatja, hogy mennyire megszépültem, milyen fantasztikusan nézek ki, milyen vékony a derekam, stb. Ez is hatalmas motivációt ad. Na meg az, hogy 2 és fél hónap múlva esküvő. Sajnálom, hogy nem álltam neki hamarabb, mert ennyi idő alatt már biztos nem fogom teljesen formába hozni magam, de nekem nagyobb gondom úgyis a fenekemmel meg a combaimmal van, az meg nem látszik a ruha alatt:D Meg addig még remélem 6-7 kiló lemegy, most mégjobban belehúzok. Ha mozgtam volna méghamarabb lement volna, de nem szeretek, nem naygon tudom rávenni magam. Konditerembe mennék, de arra így esküvő előtt nem igaázn futja, meg se időm, se energiám se nagyon van rá(meló, egyetem, háztartás) De ha neked van, akkor nagyon nagy löket, ha mozogsz kicsit! Fele annyi idő alatt mennek a kilók.

Szóval kitartás, tényleg. Ha akarsz küldhetsz képet privátban.

És ami nagyon fontos! Ne kezd drasztikus diétába! Ne egy hónap alatt akarj lefogyni. Nézd, én már 5 hónapja csinálam, és csak 9 kiló ment le, de nem zavar! Mert nem koplalok. Nem éhezek, nem kínzom magam. EGyszerűen kiaktattam a lisztes dolgokat, olajban sült, zsíros dolgokat, édességeket. Sok husit eszek, zöldséget, gyümölcsöt, reggelire zabkását, vacsorára sovány sonkát, túrót. Nem olyan nehéz. És persze, néha én is megeszek 1-2 szem csokit, vagy egy szelet tortát szülinapokon, szóval nem görcsöök rá. Ez szerintem nagyon fontos. Hagyj időt a szervezetednek, és olyan diétát csinálj, amit be tudsz tartani nagyjából később is. Mert olyan nincs, hogy lefogysz és nem hízol vissza, ha ugyanúgy csinálsz mindent, mint a fogyás előtt. Nincs az a csodadiéta. Ezért kell megtaláld azt, amivel fogyni tudsz, de amit nagyjából később is be tudsz tartani.

Sok szerencsét!

2012. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!