Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik járnak fitness terembe:...

Akik járnak fitness terembe: mit gondoltok az "újakról"?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni járni egy fintess terembe, de félek az első alkalomtól és attól, hogy mit gondolnak majd rólam. Gondolom, akik már régóta oda járnak, ismerik egymást, kialakult egy társaság, már jó alakjuk van, én meg megjelenek a plöttyedt fenekemmel...:(
2012. máj. 28. 18:04
 1/4 anonim válasza:
Jajj ne izgulj:D senkinek sincs tökéletes alakja,és semmilyen kialakult társaság nincs!:) Nem is biztos,h tudni fogják,h új vagy,hiszen mindenki mindig más időpontban jár,nem tudhatják,h nem-e jártál-e eddig,csak mondjuk más időpontban!!:) Senkinek sincsenek kialakult baráti körei,max akik látásból ismerik egymást!Ha nekem feltűnik egy új arc,mindig rámosolygok,h magabiztos legyen!:) Ne izgulj,nem lesz semmi baj,ez egy konditerem,ide mindneki azért jár,mert nincs megelégedve magával,pont úgy ahigy te sem!:) Tehát csak gyerünk,két hónap múlva te leszel a legjobb csajszi/pasi ott!!:)
2012. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahová én járok oda annyira sokan járnak, hogy nem nagyon tűnik fel ki új és ki régi. Amúgy ne aggódj, ahogy közeledik a nyár, mindig sokkal többen kezdenek el edzőterembe járni, szóval gondolom több az új köztük
2012. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

Miért? Van aki ott született? :DDDD Mi az, hogy újak? Mindenki új volt egyszer - ne parázz már fölöslegesen.


Azon inkább parázz, hogy nem edzel rendesen. Sokan úgy be vannak tojva a súlyoktól, hogy nem is merik használni őket - lányoknál nem ciki, ha az elején ilyenek, de később nekik is át kell térni az intenzív edzésre, mert különben pénzkidobás az egész. Legyél azon, hogy megismerd a határaidat és azokat akard legyőzni - ha túl könnyű az edzés, akkor rossz úton vagy.

2012. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudnád mennyi plöttyedt fenekűt látok edzőteremben :D Hogy mit gondolok? Azt, hogy legalább mozog, már többre tartom, mint aki csak sír, hogy nem fogy, persze nem mozog és zabálja a szénhidrátot két kézzel. Szóval ne parázz. Soha nem volt még rossz tapasztalatom termekkel, pedig már két kezemen nem tudom megszámolni hányba jártam az évek alatt. Mindenki azért jár oda, hogy jobban nézzen ki, valahol el kell kezdeni.
2012. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!