Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégetés így lehetséges?

Zsírégetés így lehetséges?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok 165cm 57 kg.igazából nem a fogyás lenne a cél,hanem az,hogy formálódjak,kicsit izmosodjak,jobb alakom legyen, de azért szeretnél leadni egy 3 kg-ot.a futásra gondoltam.de az a helyzet,hogy így elmenni és futni nagyon nem szeretek..nem tudom miért,de gyűlölök!viszont régebben már csináltam azt,hogy itthon egyhelyben futok,egy órát..és veszek fel melegebb cuccot,hogy jól megizzadjak...igazából szerintem azért felér majdnemhogy a rendes futással.

az lenne a kérdésem,hogy ti mit gondoltok erről?szerintetek jó lenne alakformálásra??vagy magáról a futásról? és még az,hogy a combom szeretném ha vékonyabb lenne..ez rá fog segítni?meg mellette csökkentem a kaját is,meg az édességeket.

válaszaitokat nagyon megköszönném!! :))


2012. máj. 29. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Baromira nem ér fel a rendes futással, gondolj bele. A meleg ruhától meg csak jobban izzadsz, de ennyi, az víz, attól nem fogysz jobban. Nincs helyi fogyás pluszban. sálálálálá
2012. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Smartguy86 ***** válasza:

Sokan hiszik, hogy az izzadás az fogyaszt :D Pedig marhára nem. Max. azt hihetik, hogy keményebben edzettek, mert csurog róluk a víz, pedig nem. A helyben futás nulla! Semmi köze a normális futáshoz, mivel alig mozgatod meg vele a testedet. A normál futás lényege, hogy tolnod kell előre a teljes testsúlyodat. Helyben futás az kb. olyan, mintha egy helyben rugóznál a lábaidon.


Helyi fogyás meg nincs. Az meg különösen nem megoldás, hogy csak a lábadat edzed, mert akkor max aránytalan leszel. Iratkozz be egy edzőterembe, ott van futópad, bicikli, taposó, akármi. Vagy járj aerobikra, zumbázni, kangoozni - most ezek a divatos "női" sportok.

2012. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!