Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bio CLA+T! Vélemények, tapaszt...

Bio CLA+T! Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
pénzkidobás.
2009. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én megvettem a 80 db-os Bio Cla + t-t szedtem fogytam is tőle. Majd miután nem szedtem amennyit sikerült tőle lefogynom azt vissza is híztam elég rövid idő alatt. szóval ha nem akarod egész életeden keresztül ezt enni, hogy karcsú maradj, akkor egy ft-t se adj érte! :)
2010. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Bár elég régen írtam ki a kérdést. Akkor meg is vettem én is asszem 80 darabosat,de csak pár szemet szedtem be,mert inkább az update-t csinálom,és ezzel már fogytam 8 kilót. Meg én azért tartok az ilyen tablettáktól kicsit. Az egészségem fontosabb mint az hogy bekapkodjak ilyen mindenféle bogyókat. Azért köszi,aranyos vagy hogy megosztottad a tapasztatodat!!
2010. ápr. 8. 18:12
 4/4 anonim válasza:

Én is az update-et csináltam, de abba is hagytam miután elolvastam részletesen miket tartalmaznak a kaják. Akkora fehérje tartalmuk van mint egy normál étel 10 szeresének.

Ez pedig telesen tönkre teszi a vesét.

2013. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!