Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindenből maximum egy...

Ha mindenből maximum egy pohárnyit ennék (2,5 dl), úgy 2-2,5 óránként az sok?

Figyelt kérdés

egyszer olvastam hogy mindent lehet enni csak keveset.



ezzel a pohárral mérném:

[link]


2012. máj. 30. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ez de hülyeség! már ne is haragudj de ha számolnád a kalóriát nem kéne bögrézned! no meg van egy kis különbség 1 bögre disznósajt és egy bögre natúr joghurt között... és hogy osztanád meg? 2 karéj szalonna mellé begyömöszölnél 1 zsömlét?
2012. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem szeretem a disznózsírt,szalonnát.

Inkább CH kajákat szeretem,kedvenceim.


Pizza,spagetti,szoté rizzsel,csirke mellból készült húsételeket szeretem csak,leveseket,szendvicseket,.....

2012. máj. 30. 15:12
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem kaloriakat akarom számolni...hanem az adagot amit megeszek egy étkezés során.


Nem vagyok elhizva annyira. A hasambol kene egy kicsit leadni amugy mas rendben van. Voltam mar ennel koverebb is.

2012. máj. 30. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb, ha csak fele annyi ételt szedsz a tányérra, mint amennyit szoktál. Pl. 4 kanál rizs helyett csak 2-t, reggelinél 2 zsemle helyett csak 1-et és így tovább.
2012. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem az lenne az egyszerubb ha lenne egy adag...mivel ugy amit szeretek tullepnem de igy nem tudnam. SZoval azert kerdem egy 2,5 dl pohar sok vagy keves?
2012. máj. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!