Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak, ha nincs...

Hogyan fogyjak, ha nincs pénzem a diétákban leírt kajákra?

Figyelt kérdés
Minden diéta olyan kajákat ír, amiket én nem tudok megvenni. Sonka, pulykamell, hal, stb. Nekem ezekre nincs pénzem. Párizsire, májrkémre, virslire futja, olcsóbb fajtára mindig. Ebédre húst max hetente egyszer tudok főzni. Tudnátok írni nagyon olcsó diétás étrendeket?
2009. jún. 30. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
nemtudom mit kel ebből olyan barmi nagy ügyet csinálni. kevesebbet kell enni, som folyadékot bevinni és lehetőség szerint sportolni. és este hat után nem enni. Minek ehez pénz?
2009. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért 100-130g fehérjét bevinni nem olcsó mulattság!
2009. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
akkor egyél kevesebbet és mozgojál. A futás nem kerül pénzbe
2009. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párizsi, virsli mellé nem eszel kenyeret, zsömlét, már az is számít. Mindent egyél amit főzöl egyébként is, és én is azt mondom, ha 6 után már nem eszel, már fogyni fogsz. Naponta legalább három liter vizet igyál meg, nem muszáj ásványvizet venni, tökéletesen jó a csapvíz is. Még drága konditerembe sem kell menni, otthon is lehet tornázni és a séta sem kerül pénzbe.
2009. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jajj ugyan nem csak magas fehérjetartalommal lehet fogyni, és ha utána olvasnál láthatnád hogy a magas fehérjetartalom is sok kárt tud okozni.
2009. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
többek-közt szétszedi a vesédet.
2009. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a helyzetben vagyok.jelenleg munka nélkül...na de ha meg tudsz venni egy kenyeret,abból már megveszel egy jó kiló paradicsomot mondjuk.Vagy egy darab párizsit.Hidd el két hónap alatt több mint 10 kilót adtam le,párizsi,virsli,paradicsom paprika,hagyma,uborka evésével.Egy darab túrót ha megveszel attól is több lesz a tányéron.Csinálsz semmi pénzért egy fincsi salátát,max ráreszelsz egy tojást,és alig várod megehesd.És alig vittél be kalóriát.Persze nem egy fél kiló túróról beszélek.nekem fél kiló elég pár napra.Felvágod kicsi kockákra.


Még azzal szórakoztatom magam hogy mindent apróra vágok fel,sokszor emeled így a villát a szádhoz,és kelt egy téves érzést benned,hogy jaj milyen sokat ettél milyen sok ideig.Kitartás mert ha nem is mozogsz(én se tettem),REPÜLNEK A KILÓK.Tapasztalat.Sok sok sikert kívánok hozzá

2009. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Az olcsó kaja hizlal... mert egészségtelen. Úgymint cukor, liszt, kenyér, a felvágottak tele vannak zsírral, a virsliféléket jóégtudja miből csinálják. Inkább kevesebb minőségi étel, de tápanyagban értékesebb.
2009. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Testépítő vagyok, hagy legyek mér tisztába azzal hogy mennyire káros a magas fehérjebevitel... Nevettséges akik ezt terjesztik. Mellesleg 130 gramm fehérje még kevés is.
2009. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!