Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Végleges zsírbontás zsírszívó...

Végleges zsírbontás zsírszívó csodaruhával? Torkostippen van rá kupon, ha valaki próbálta már, ez mi, és milyen? Hatásos? Milyen technika?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 19:29
 1/2 A kérdező kommentje:
ha van felesleges időd, tanulj inkább, ne pedig hozzá nem értőként szarakodj, köszi :) amúgy nem hinném hogy sok közös lenne hogy mire adom ki azt a 3000forintot.
2012. máj. 30. 22:54
 2/2 A kérdező kommentje:
bennem semmi rossz indulat, feltettem egy kérdést, választ várok rá, nem pedig a lelked mélyének titkait,és gondolataid a fogyózásról..50 kiló sem vagyok, sportoló, versenyző lány, teljesen normális alakkal, nincs rajtam háj, nem zabálok, attól még feltehetek egy ilyen kérdést. de nagyon örülök, hogy fogyós tanácsokat adsz, rendes vagy, biztos van olyan is,akinek szüksége van rá! na puszi
2012. jún. 1. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!