Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cseresznye, eper hizlal?

Cseresznye, eper hizlal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 17:34
 1/10 anonim válasza:
0%
igen
2012. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne a napi kalória szükségletedbe, akkor nem, ha túl van rajta, akkor igen. Mivel nincs olyan, hogy hizlal.
2012. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nagyon egészséges szerintem.ha megfelelő mennyiséget viszel be a szervezetedbe akkor rendben van
2012. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a héten megettem összesen 4 kiló epret, de semmit sem híztam. Figyelek az étkezésemre, edzek minden nap, nem az epertől fogok elhízni.... Olyan nincs, hogy valami hízlal. Akkor hízlal egy adott étel, hogyha annyit zabálsz belőle, hogy bőven túllépi a napi megengedett kalória és szénhidrát mennyiséget, ezek mellett pedig semmit sem edzel. De ennél is fontos tényező, hogy gyümölccsel tömöd tele magad, vagy pedig különféle cukrokkal, csokikkal.
2012. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Napi 10 kg cseresznye 6300 kcal, úgyhogy mértékkel fogyaszd.
2012. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A víz kivételével csak az nem hizlal amit nem eszel meg...
2012. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De ki a fene eszik meg 10 kilót? Még egy kilót se nagyon.. És amúgy, a kalória a kimagvazott cseresznyére vonatkoznik, mi meg mikor megvesszük benne van a mag, a szár, néha még levelek is. Szóval egy kiló cseresznyéből MAXIMUM fél kilót eszel meg. Szóval ha veszel az üzletben egy kiló cseresznyét és megeszed mindet az is csak 300 kalória körül van. De fél kilónál többet nem nagyon szoktunk enni, az 150 körül...
2012. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak egy nagy tányér csirkepaprikás után.
2012. jún. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti, gyakorlott kalória számlálgató vagyok téves az információd, ugyanis maximum az egész cseresznye súlyának 20%-a mag, szár és a levél...
2012. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eperben kb fele annyi a ch, mint a cseresznyében...
2012. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!