Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap este megiszok...

Ha minden nap este megiszok fél pohár citromlevet, az tényleg segíti egy kis mértékben a fogyást?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
igen segíti ,mert a citrom zsírégető.
2009. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nekem nem segitett mert egy hionapig azt ittam .és mondták avval csak a gyomrom készítem ki.
2009. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
kis mértékben a C vitamin tartalma miatt.
2009. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ahhoz segít hozzá hogy jó sok gyomorsavad legyen, és ettől éhesebb legyél... Nem mondom, egészséges a citrom mert rengeteg benne a C vitamin, de sok gyomorsavat termel, tehát szerintem napi fél pohár kicsit sok... És tényleg kikészíti a gyomrodat.
2009. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A gyomrodat és szerintem a fogaid is.
2009. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem segíti a fogyást.
2009. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kis mértékben segíti a fogyást azt értsd úgy hogy annyira kis mértékben, hogy nem fogod észrevenni. Viszont a fogaidon meg a gyomrodon na ott jelentős változásokat tud okozni a rossz irányba...
2009. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát elmondom nektek, nagyon okos tapasztalt emberkék, hogy én minden nap ittam, semmi baja nem lett a fogamnak, se a gyomromnak, ÉS egy csomót fogytam, sokkal többet, mint amikor nem ittam!!! Na erre mondjatok valamit!!!
2009. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor okos és tapasztalt utolsó válaszoló, Neked beton gyomrod van. Más embereknek a citrom sok gyomorsavat csinál, és a sok gyomorsavtól ég a gyomruk. Neked lehet hogy nem, de Te vagy a kivétel, nem mindenki más. És ha olyan sokat fogytál ezzel a módszerrel örülj neki, gratulálok, de ettől még mások szerintem fogyjanak csak inkább sporttal és egészséges táplálkozással. Én legalábbis meghagyom Neked a citromlevet.
2009. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A tevéknél ugye vannak a ZsírpúpOk..és az Oylan funkciót látnak el h ha a tevék sokáig nem jutnának vízhez akkor a zsírpúpjukból képesek a szírt vízzé alakítani..(evolúció)

a citromos víz ugyan ezt csinálja Nálunk embereknél..Nekem ezt a biológia tanárom mondta...:)én 2 éve iszogatok citromos vízet...de jelentős változást Csak azért nem vettem észre mert nem nagyon figyeltem arra h mit eszek....de mondjuk ha vki pont fogyókúrán van (és mellette mozog is) biztos h segíteni fog a zsírégetésben

2009. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!