Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tekercseléssel mennyi vízet...

Ökölvívó kérdése:

Tekercseléssel mennyi vízet adhatok le egy éjszaka alatt ha vastagruhában és vastag takaróval alszok? Verseny súly miatt.

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 14:47
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:

Nyári 30 fokban az eredmény így maximum egy átforgolódott éjszaka lesz :DDD


Honnan veszik egyesek, hogy izzadással kell lefogyni/szálkásodni??? Előbb halnál meg, mint hogy lemenjen így rólad víz...

2012. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valamennyit biztos mivel vizet izzad ki a szervezett azt tudom ahogy pótolom a folyadékveszteséget vissza is jön de könyörgőm verseny súlyhoz kell.
2012. jún. 5. 15:24
 3/10 A kérdező kommentje:
nincs időm fogyozni mert 2 nap és meccs
2012. jún. 5. 15:24
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:

Öööö. Hát ha komolyan versenyzel, akkor miért is nem ez az életformád? Nem kellett volna már előbb elkezdeni? Ha nem veszed komolyan, akkor hogy várod az eredményeket?


Ketogén diétával lehet ezt csak. Az izzadással sókat (elektrolitokat) veszítesz, amit pótolni kell, vagy felborul a sóháztartás és az nem éppen kellemes (szívritmuszavar)...

2012. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert most tudtam meg, hogy lesz versenyem mert úgy volt nem megyünk csak azt mondja h az edzőm hogy nagyon formába vagyok és mégis elvisz
2012. jún. 5. 16:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Segítsetek tanácstalan vagyok az edzőm nem hiszi el h a súly fölött vagyok tőle hiába is kérdem segítsetek kérlek
2012. jún. 5. 17:05
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
Pedig jobb, ha megmondod neki, hogy nem fog menni ennyi idő alatt a súlyvesztés. Ha nem hiszi, akkor mérd le neki...
2012. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az ottani mérleg rossz lehet ott 47 vagyok az otthoni meg 49kg ott hiába állok rá ott jó a súlyom 47kg szerintem az otthoni mérleg a jó!!! :-( mindig a súly alatt voltam jött a szakítás és rengeteg kekszet ettem és meghíztam és nem bírom le adni a fogyókúrák után több jön vissza az edzőm nem ad tanácsot :-( nem akarja hogy fogyózzak
2012. jún. 5. 18:15
 9/10 Smartguy86 ***** válasza:
Hát akkor majd max a versenyen eldől nem? Te szóltál, aztán ha ott kiderül, hogy nem volt igaza, akkor bukta. Ez van. De most ezért fölösleges bármilyen kínzásnak kitenni magadat, mert úgyse lesz eredménye.
2012. jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem lenne a súlyban ellenfelem 48.5 vagyok de felesleges 48ra mennem 51 vagy 52 kilós lánnyal fogok bokszolni aki a magyaron 2-ik volt szóval a fogyózást begy héttel el halasztom :-) köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!