Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom jó helyre írom de...

Nem tudom jó helyre írom de megkérdezem itt,140kg felett érdemes gyurni? és ha valaki ért a bodyzáshoz milyen zsírégetőt érdemes szedni stb? Gondolom Diéta nem kell?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először fogyj le egy 40 kilót. Ez a minimum.

Utána foglalkozz csak a testépítéssel.

Egyébként kell diéta, nem csak a kevés kalóriabevitelt nevezzük diétának.

Szóval nem gyorskaját kell tolni kólával. Érted.


www.bodybuilder.hu

2012. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az bazii soook ááááá és közben nem lehet?:d
2012. jún. 5. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sétálj be egy edzőterembe és kérdezd meg az ott dolgzó edzőt, biztosan tud neked segíteni, hogy mit is kellene csinálnod.
2012. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet közben, a fogyás és a gyúrás két külön dolog. Hiába mennél el gyúrni, ha felette a hájat nem adod le, kb. semmit nem érsz vele.
2012. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem ez hülyeség... Az edzőtermi edzés, főleg a karió fogyazst... Kiváló kiegészítése lehet egy nem komplalásra alapozó diétának... Azért gondolkozzatok már, kalóriát kell égetni! Amúgy persze vigyázni kell, hisz nem testtömeget akarsz növelni, ezért az ottani szerek tőbbsége nem lesz jó neked, csak az L-karnitin, meg a színtiszta, szénhidrát nélküli fehérje...
2014. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!