Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 évesen érdemes még lefogyni...

30 évesen érdemes még lefogyni? :'- (

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 18:41
 1/8 anonim válasza:
naná,a párom is hamarosan kezdi :)
2012. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért, olyan öreg vagy már 30 évesen hogy fél lábbal a sírban érzed magad? miért ne lenne érdemes? nincs is jobb egy bombázó 30asnál :D Hajrá!
2012. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindig kövér voltam... Nem tudom mit tegyek. Mindig elkezdem, nagy hévvel és semmi... Nincs erőm, kitartásom...

Most pedig már úgy gondolom, minek már erre a kis időre... :-(

2012. jún. 2. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Holnaptól dolgozni se menj.
2012. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme sincsen, hiszen 30fölött már úgyis vénember vagy! Ha megfogadod a tanácsomat akkor ezentúl minden nap 20 tojásos rántottát eszel vacsorára fél kiló kenyérrel, de azt is szigorúan éjjfél után. célod legyen elérni a 300 kilógrammot, hogy halálod utánn legalább a tepsicipelőknek csinálj egy emlékezetes napot. 30 év fölőtt továbbá nem érdemes Fogatmosni sem, fürdeni sem, dohányzásról sem érdemes leszokni.

Úgy tulajdonképpen 30 éves kor után már nem érdemes semmit sem csinálni.

43/F

2012. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ember nem nagyhévvel kell csinálni hanem egyszerűen VÁLTOZTATNI kell az életviteleden... menj el egy táplálkozás szakértőhöz, kérd meg, hogy lőjje be neked hogy mire van szükséged és ő meg tudja csinálni, hogy kidolgoz egy olyan étrendet ami nem tér el drasztikusan a mostanidtól csak max kevesebb és változatosabb. én így adtam le 40 kilót 1 év alatt így vagyok most 110:)
2012. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még csak az első harmadánál vagy az életednek!! Ne hülyéskedj már, csak a kifogásokat keresed. E helyett mozdítsd meg a popód és kevesebb fánkot egyél és akkor boldogan fog telni az elkövetkező hatvan év ;)
2012. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Segítettetek! Felnyitottátok a szememet...

2012. jún. 3. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!