Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha fogyni szeretnék?

Mit egyek, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem akarok koplalni, mert egyszer már megjártam vele. Lefogytam 10 kg-t és utána 20-at vissza. Elég elkeserítő volt.


Krumpli, brokkoli, spenót egyéb zöldségek, csirkemell, áfonya, alma, egyéb gyömölcsök, zsírszegény tej..stb.


Ezek az alapanyagok nem hízlalnak nagyon (persze normális mennyiségben), ugye?

166 cm mellett vagyok 90 kg (nagyjából -ez csak tipp, mert nem tudom megmérni magam).

Esetleg tudnátok valamit javasonli, ami nektek bevált?

Előre is köszönöm a segítségeteket!


20/l



2012. jún. 7. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kalkuláld ki az alapanyagcseréd, nagyjából annyit kellene enned fogyókúra alatt. Érdemes lenne meglátogatnod egy orvost, mert jelentős a túlsúlyod.
2012. jún. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Ne zabálj annyit figyelj oda magadra és ne a gépelőtt ülj sétálj sportolj ennyi :) 30KG t adtam le ezzel a módszerral 2 hónap alatt :D És ugyan azt meg ugyan annyit eszek mint eddig.
2012. jún. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Agnetha válasza:

Nekem a következő jött be:


Szerelmes lettem,étvágyam nem volt, ha RÁ gondoltam, mindig ugrott a gyomrom.Éjszakánként meg aludni sem tudtam, mert csak ŐRÁ gondoltam.Akkor nagyon lefogytam. Tegnap ünnepeltük a 13-ik évfordulónkat...Időközben kicsit azért meghíztam.:))

2012. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

reggelire eggyel zoldsegsalatat(laktat es nem hizlal)

10 oraira valmijen gyumolcsot(abbol is ehetsz barmennyit)

ebedre:levest

uzsira:valmi gyumolcslevet iggyal

vacsira:zolsegsalata

ez kb 1000-1200 kcal...en is most fogyokurazok...es az etkezesek kozott nem vagyok ehes...+meg naponta 30percet kocogok ...2 het alatt 3 kg lefogytam...de izmosodtam is..

2012. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A 4-es válasz egy vicc!:D
2012. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. válaszoló... Futsz és attól izmosodsz? Max a lábad. De 0 fehérjét viszel be a szervezetedbe ezért nem hogy izmosodsz hanem pont hogy izomból fogysz. Amit leadtál annak a 90%-a izom veszteség. Grat hozzá..
2014. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!