Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornák vannak, amik a...

Milyen tornák vannak, amik a belső combot erősítik?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=c54Yfxi5FV4&feature=PlayList&..


Csinálom ezt az edzést,de ez külső combra,popsira és csípőre való... Belső combra mit tudnátok ajánlani?


Ha tehetem minden nap járok edzőterembe futópadozni,(elég gyors séta,ami majdnem kocogás fél óráig, amiben benne van max 10perc kocogás megállás nélkül+fél óra bicikli).


2009. júl. 2. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi, tornát nem tudok, viszont a lovaglás nagyon jól formálja a belső combot =) csak kicsit drága
2009. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

háát, én heti, 4órát lovagolok 6éve..de belső comb maradt:S

sokan írják ezt a lovaglást, én fogyni nem fogytam tőle...

2009. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Edzőteremben van belső comb gép általában. Az is jó, bár a legjobb a lovaglás. Egy komolyabb lovas csajnak olyan erős a belső combizma, hogy egy pasit simán kivégezne velük, ha teljes erőből megszorítaná! Hidd el, én tapasztalatból mondom!
2011. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!