Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás jó belső comb fogyaszt...

A futás jó belső comb fogyasztásra is?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete futok. Lesz eredménye? :S
2011. aug. 11. 21:51
 1/7 bix ***** válasza:
47%

egy hete? és még nem látszik? hihetetlen.


őszintén? honnan tudjam? ha nem jó a kajád még simán hízhatsz is. ha jó akkor mivel nem lokális a fogyás ezért onnan IS fogsz. és igen. a hátadból is, a nyakadból is, bárhonnan ahol zsír van. a melledből is

2011. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

ki kéne írni főoldalra jónagy piros betűkkel, hogy "csak adott helyről nem lehet fogyni bazmeeeeeg!"


kétezer oldal van ebben a témakörben, és már a másodikon megkérdezték...

2011. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nyugodj már meg -.- én nagyon jól tom h helyi fogyás nincs. Azért irtam a belső combot mert nkm onnan megy le a legnehezebben. Ezért kérdeztem h a futás segit-e.
2011. aug. 11. 22:07
 4/7 bix ***** válasza:
47%

ha onnan nem lehetne vele fogyni de tudod hogy nincs lokális fogyás, akkor

1: mindenki iradatlan belső combokkal mászkálna

2: lenne rá valami gyakorlat ami meg onnan fogyaszt, de akkor lenne helyi fogyás.


akkor most döntsük már el hogy mit akarunk vagy mit nem. a gének szabályozzák a fogyás mértékét, helyét, ütemét. ha neked az a "kényes" terület, akkor ez van. másnak a hasa vagy a nyaka az. te még a szerencsésebbek közé tartozol. növeld az intenzitását az edzéseknek

2011. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ha erősebben (gyorsabban) futok ak nem fog izmosodni a combom? azt hallottam h aki fogyni akar az kocogjon. :|
2011. aug. 11. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Látom nem érted a nincs helyi fogyás fogalmát.
2011. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

De persze, izmosodni fog... így fog kinézni a combod: [link]


Csoda, hogy bixnek ennyi türelme volt hozzád... negatív kalória mérlegnél, hogy a retekbe izmosodnál? Ne idegesíi'! Amúgy is a futástól nem igen lesz konkrétan senkinek sem vastagabb a lába. Lehet optikailag izmosabb hatása lesz de vastagabb nehezen.

2011. aug. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!