Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy este alatt nőtt a fenekem...

Egy este alatt nőtt a fenekem ennyit?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap szálkásító diétáztam. Sok fehérje, kevés CH. délutánra kb 900-1000 kcal-nél tartottam, és még hátra volt a vacsora.



Reggel futottam 1 órát, tehát az -500 kcal-nek számolom.


Este sikerült megennem egy tányér tarhonyát és 2 szelet vékony tésztás sonkás-kukoricás pizzát.


Tarhonya értéke: 407kcal 11,2fehérje 12,1 zsír 60,5 CH


2 szelet pizza kb 400 kcal-nek felelt meg, és szintúgy rengeteg CH és zsír volt benne. És ráadásul gyorsan felszívódó tehát kapásból zsírba ment.


Nem vagyok hízékony típus. Volt hogy agyon ettem magam esküvőkor vagy vacsorára, és semmi változás nem volt.


Erre másnap centikben megmértem magam és fél centit nőtt a combom, fenekem..... Lehetséges hogy a tegnap esti pizza-tarhonya kombótól?



2012. jún. 7. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt fogják modnani, hogy nem lehetséges. De én egy hétfő esti kajálástól híztam 1 kilót, ami azóta se ment le. És nagyobb lett a hasam is. Szóval szerintem sajnos lehet:(
2012. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! Köszi a választ! Ezek szerint tényleg lehetséges..... :(
2012. jún. 7. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges, velem előfordult, hogy egy hétvége alatt 2 kilót híztam...:(
2012. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy az izmaid duzzadtak meg, nekem szokott a sok mozgastol, mert ugye centiben irtad. Amugy meg ha sutiket meg ilyesmiket ettel, lehet az emesztesednek nem tett jot, felpuffadtal, es ott rothad a beleidben, vegyel be egy enyhebb vagy akar erosebb hashajtot, hatha segit. Neha egy kis beltisztitas amugy sem art. NO de ez csak az en velemenyem :-) Nalam a hizas fogyas altalaban a 8. napon szokott latszodni ha egy hetig folyamatosan tobbet vagy kevesebbet eszem, de persze mindeki mas.
2012. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. esetleg sok sot fogyasztottal, es a vizet visszatartja a szervezeted. Ha no vagy akkor a menstruaciotol is siman lehet, de az lemegy egy- ket heten belul.
2012. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Estére le is ment fél cm... lehet tényleg csak vízvisszatartás vagy valami hasonló lehetett :)
2012. jún. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!