Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyümölcsökkel mi van?

Gyümölcsökkel mi van?

Figyelt kérdés

Már csak néhány (3-4) kg hiányzik az áhított alakért, eddig megvolt 10. Viszont most menstruáció idején (valószínűleg nem vagyok ezzel egyedül) de sokkal kívánósabb vagyok, ilyenkor kevésbé könnyű betartani a fogyókúrát, vagyis inkább azt hogy ne nasizzak. Ma pl. ugyanúgy reggeliztem, ebédeltem ahogy eddig, és ahogy ugye eddig sikeres is volt, nem is nasiztam édességeket, de nagyon hiányzott, úgyhogy megettem egy rakás gyümölcsöt az étkezések között. Konkrétan reggeli-ebéd között két nektarin, ebéd és vacsi között 2 nektarin és egy alma. A kérdés az lenne, hogy ez hátráltatja-e a fogyás sikerességét, vagy nyugodtan lehet eszegetni?

Köszi a segítséget! :)


2012. jún. 7. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
na nem a gyumolcsoktol fogsz elhízni a gyumolcscukor ellenére sem, inkabb a főétkezésekre kell oda figyelni!!! ha azokat betartod, és nem léped tul a megengedett kaloriamennyiséget, akkor csak egyed nyugodtan, legalabb a rosttól beindul a bélmukodés :)
2012. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hála az égnek, a gyümölcsről lemondani azért tényleg nehéz lenne. köszi a választ :)
2012. jún. 8. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!