Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, ha az ember...

Melyik a jobb, ha az ember nem akar hízni?

Figyelt kérdés
Evés után lemozogni azt, vagy mozgás után enni?
2009. júl. 2. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
egyértelmű: evés után azt lemozogni
2009. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Evés elött mozogni! mivel mozgás során kiüríted a glikogén raktárakat és azt utána evéssel visszatöltöd, különben izmot bontasz!
2009. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
futás előtt nem is szabad enni kb:3órával előtte, vagy ha nagyon nem bírnád ugy akkor 2órával ...de közvetlen előtte semmiképp
2009. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Engem csak az érdekelt, hogy hogyan tudsz izmos maradni, és nem elhízni. Nem úgy értettem a kérdést, hogy rögtön evés után mozogni, ezt még a kisgyerek is tudja, hogy hülyeség...

A kérdést azért tettem fel, mert azt hallottam, hogyha mozgás után eszünk, az az izomba fog raktározódni, de akkor gondolom ez se igaz...

2009. júl. 3. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mozgás után eszel, az olyan, mintha nem is mozogtál volna... Legalábbis fogyni nem fogsz tőle. Hogy az izmosodással mi a helyzet, azt nem tudom.
2009. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!