Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék inkább combból?

Hogy fogyhatnék inkább combból?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve kezdtem akkoriban még 82kg voltam, most 60, ezt rendszeres futással, itthoni tornával értem el meg persze figyeltem arra hogy mit eszek. Nyárra szeretnék ennél jobb alakot, részben combból lefaragni persze popsiról meg hasról is. Valaki valami hatásos módszert?

2012. jún. 7. 22:27
 1/9 anonim válasza:

Nem létezik helyi zsírégetés, bár elviekben ha jobban edzed azt a területet.. de a zsír soha nem fog izommá alakulni.

Így maximum optikai csalódás lesz: vastagabb, izmosabb lesz a combod.


Ami Neked kell, az a szálkásítás. Teljesen új, nagyon anyagias étrend szükséges hozzá. Tskg*3g fehérje, illetve minimális CH bevitelt engedhetsz meg Magadnak, a telítetlen zsírok-olajokról nem is beszélve.


Illetve ha elmész futni, akkor nem futni fogsz menni, hanem kocogni. Tehát napi 45percet fogsz kocogni, szép lassú tempóban. A lényeg a hosszú idő, hogy elérd a 'zsírégető tartományt', és a rendszeresség.


UI.: Étrend nélkül nem fog menni, de próbálkozhatsz. Mozogni jó. Rosszat nem érsz el a dologgal!


Jó edzést kívánok.

2012. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés
2012. jún. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Popsigyakorlatok. Combra kitörések, és sok-sok futás, mert az mindt formál. Napi 30 percet minimum.


23/N egy futkorászó fogyitárs :)

2012. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én meg hogy hízhatnék inkább mellre? Meg tudom szerinted oldani úgy, hogy csak oda hízzak? Nem nagyon..

Ha fogyni szeretnél, diétázz, de ne koplalj, min. 1500 kcal-t vigyél be egészséges ételekből, vigyél be sok fehérjét, és járj el edzeni, és egészségesen fogsz fogyni, meg nem izomból. Habár gondolom eddig is ezt csináltad, ha fogytál 22 kg-ot.:)

2012. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szerintem maradok a futásnál és a tornánál
2012. jún. 11. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Callanetics
2012. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tapasztalatlaság a tetőfokon, na az milyen?
2012. jún. 11. 23:12
 8/9 XDancsi válasza:
Ha futsz akkor az is lehet hogy megizmosodtál...
2012. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha van rajtam izom az nem baj, csak ne nézzek ki úgy mint azok a testépítők, nőnél nem szép ha túl izmos bár ezt csak futással szerencsére kétlem hogy tartani kellene tőlle
2012. jún. 11. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!