Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt ettem ma, ez ugye nem sok?

Ezt ettem ma, ez ugye nem sok?

Figyelt kérdés

R:-50gr Szűztea keksz(fél cs.)

T:-egy db májkrémes szendvics(2 szelet kenyér, és májkrém)

E: 1 db croissant, utána 2db tk. kifli, picike vajjal

U:-egy bögre(2,5dl tejjel ami 1,5%-os)kávé, édesítőszerrel

V:-


2009. júl. 2. 20:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
16 /L
2009. júl. 2. 20:58
 2/15 anonim válasza:
Ha barnakenyér volt, akkor nem gond. Ha nem, akkor én inkább a kenyér mennyiséget venném le és ennék helyette mást. Pl. Abonett vagy barna kenyér.
2009. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egészségtelen, és kevés! Jó úton jársz, de nem az egészséges életmód felé, az biztos! Most ezt veheted kötözködésnek, vagy aminek akarod, de ez az igazság! Ebben az étrendben kb semmi sem jó..
2009. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

mik ezek a betük: r,t,e,u,v.

sajnos arra tudok gondolni hogy reggeli stb..

csak tudod az ebéd egyeltalán nem úgy néz ki ahogy írtad: leves+vlmi főzelék,hús stb...

inkább sportolj és egyél rendesen, mert ez nem élet. én egésznap eszek, este10kor éjfélkor is rántott húst(csak ne egyél sokat mert aztán nehéz aludni), és még mindig csak 75kg vagyok ja fiú182cm. szóval nagyon sokat biciklizek ez az igazság. és tekerk mint az állat.

2009. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

kösz...

rohadt hízékony vagyok, és utálom magamat. legalább 15 kilót akarok fogyni, és nemsokára 500kcalra fogom csökkenteni a kalóriát.

175cm

74kg

ennyi...:P

2009. júl. 2. 22:08
 6/15 anonim ***** válasza:
ezzel az étrendel akkor sem fogsz fogyni, tökmindegy hány kiló vagy. ebben semmi sem jó, nincs kiszámolva a npi fehérjeszükséglet, a napi ch szükséglet, a napi zsír szükséglet, nincsenek az étrendben jó fehérje, jó ch, jó zsír források, nem írtad le a napi folyadékbeviteled, a napi vitaminbeviteled, az edzésed (ha van, ha nincs akkor élből esélytelen lesz fogyni), "csupán" ennyi a gond vele így első ránézésre! Ez nem étrend, hanem egyenes út a betegségekhez!
2009. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

175/ 74 . szerintem csinos adatok.

barátnőm 160/150 (cm/kg) miért nem eszel rendesen?

2009. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

utolsónak:

köszikee, am mondják is hogy:

-jaj, ne fogyj már szép karcsú vagy, meg minden..

ám én mást látok..ennek van egy története.


"""Én még 3 évvel ezelőtt 165cm és 93kg voltam, és állandóan csúfoltak a kövérségem miatt. Egyszer csak elegem lett, és leadtam úgy 20kg-ot, ugyanakkor nőttem is 10cm-t. Így lettem az, aki most vagyok.

Persze egyáltalán nem vagyok megelégedve a súlyommal, és néha még mindig bő ruhákat hordok(ösztönösen), mert azt hiszem, hogy még mindig 93kg vagyok, és el akarom magam takarni. Amikor csini ruhákat veszek fel, kényelmetlenül érzem magam bennük, feszengek.

2009. júl. 2. 22:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez nem fogyókúra. Pont a hízlaló ételeket eszed. 500 kalória- remek. Én is lefogytam tizenévesen 20 kg-t 500 kalóriával. visszajött majdnem 40. Fogyni nem így kell. Én ma már 170 centimhez 50 kg vagyok amit tartok is évek óta, nem is kell különösebb erőfeszítés. Ez amit te eszel nagy sz.ar. Nem írom le, hogy kell diétázni magadtól is lehet ennyi eszed, vagy rámész akármelyik testépítős honlapra. De ha a kérdésedre akarsz választ, de igen, sok amit ma ettél és tiszta szemét.
2009. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem sok, viszont csak liszt és zsír. Ha nem eszel zöldséget, gyümölcsöt, a szervezeted pánikba esik, és a minimumból is tartalékol. Azt hiszi, jön a háború vagy az éhínség. Egyél minden étkezéshez különféle zöldséget gyüm.-t

! A párom lánya pont így evett és 86 kg lett. Nem koplalni kell, hanem jól összeállítani. Olvass utána az ideális táplálék_összetételnek!

Sárga , zöld és piros zöldséget gyümölcsöt felváltva kell enni. Akkor nem lesz nyomelem v vitaminhiányod(reméljük) Mert az is vezethet hízáshoz.

Vagy válassz egy kidolgozott diétát egy női lapból és pontosan tartsd be!


Nagyon keveset ettél ma, de ez nem biztos, hogy jó ötlet.


Még akár többletsúlyhoz is vezethet. Elég összetett dolog ez. Legjobb, ha mindenfélét eszel, de soha nem laksz jól teljesen. Ha túl keveset, vagy egyhangúan eszünk, az ugyanolyan rossz lehet. Vigyázni kell ezzel.

Ha kevés időd van ezzel foglalkozni, akkor válassz kész diétát inkább!

Minden jót! (ezek a saját személyes tapasztalataim, nem elméletek)

2009. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!