Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez segít vajon télleg? én ma...

Ez segít vajon télleg? én ma megcsináltam és majdnem leszakad a lábam. Nem lesz tőle nagyobb izmosabb a lábam? Csak mert alapból kisebb combot vádlit szeretnék (lent link)

2009. júl. 2. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb majd jobban bírod. Ettől formás lesz. Ha zsírt akarsz eltüntetni arra nem ilyen jellegű mozgás kell, hanem aerob.
2009. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:

Általános tévhit mindenkinél, hogy ha combra edz, akkor az vastagodik is, ez igaz, abban az esetben ha nem étkezik az illető diétásan, úgyanis ha nem teszel így a meglévő, combodat takaró zsírréteg alatti izomzatod fog vastagodni, ami úgymond tolja ki maga előtt a zsírt, aminek következtében vastagabbnak látszik a comb, ellenben nem lesz szálkás, hiszen zsír takarja, így az összkép egy még kövérebb ember benyomását kelti. Ha viszont diéta is van, ami nem egyenlő a koplalással!!, akkor a comb formálódik, megadja az izomzat az alakját, és mégis vékony lesz, bármennyire is hihetetlen.

Írok is erre egy példát. amikor elég komolyan testépítettem anno, akkor a 163 cm es magasságomhoz volt 78 cm a felső combom átmérője, ami brutális, menni alig tudtam tőle, vékony zsírréteg takarta is szépen, pláne amikor tömegnövelés volt, namármost amikor viszont diétáztam, akkor a combom kerülete csökkent, látványban pedig 4x izmosabbnak tűnt, mivel előjöttek a szálkák, erek. Igaz, azóta már más sportot űzök, de szerncsére az is combformáló :-)

Megjegyzem amikor ilyen volt a combom , akkor lényegesen kisebb nadrágokat hordtam, amik lötyögtek rajtam, olyanokat hordtam, amiket még a sportolásomat megelőzően viseltem az utcán, tehát nincs ok aggodalomra. EGy formás női comb, ami izmos, sokkal jobban mutat, mint egy zsíros fedett comb, leglábbis annak aki ért hozzá. Az átlag társadalmonak, a birka TV néző populációnak már tök mind1, ahol L. Kaludia és B. Szilvi a női ideál, és most ezzel osztanom kell egy ember véleményét, aki sokat tett a testépítésért, bár ő nem versenyez.

2009. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!