Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A krumplit miért kell kerülni...

A krumplit miért kell kerülni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert elég sok benne a szénhidrát..De nem kell teljesen elfelejteni, csak mértékkel edd, heti 1x és lehetőleg ne sültkrumpli formájában.
2012. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Sok keményítőt tartalmaz, ami cukorrá alakul. Fogyókúra alatt alapból kerülni kell a lisztes, keményítős dolgokat. Pl. tészta, krumpli, rizs. Talán még a rizs, ami jöhet. Én sok évnyi elbaltázott fogyókúra után akkor kezdtem fogyni rendesen, amikor a szénhidrátokat is csökkentettem. Amíg csak a zsírra meg a cukorra koncentráltam nem mentem semmire. Lement pár kiló és kész. Akkor indult meg a fogyás, amikor a szénhidrátokat fogtam vissza.

Arra felhívnám a figyelmed, hogy szénhidrát is kell ne menj bele olyan fogyókúrába, aminek az a lényege, hogy valamit kiiktatsz az étrendedből. Ez rossz, a szervezetnek mindenre szüksége van. A lényeg, hogy keveset egyél belőlük, valami könnyű dologgal vegyítve pl. zöldségköret, öntet. És inkább délelőtt egyed a szénhidrátokat. Akkor kell a nap indításához de utána már nem szükséges. A szénhidrát legyen "jó" szénhidrát teljes kiőrlésű liszt, esetleg rozs, graham, durum lisztes dolgok. Fontos a folyadék bevitel is.

2012. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én fogyasztok krumplit, foleg most ujkrumplit petrezselyemmel
2012. jún. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogytam -8 kg, hogy mindent ettem, csak mértékkel. Krumplit is ettem, de csak hájában sütve, főtt krumpliként és friss petrezselymes újkrumpliként. A sültkrumplit kerüld.
2012. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell semmit kerülni, csak a porkajákat (instant sz@rok, mekis kaja). Változatosan kell táplálkozni, ha egyik nap krumplit ebédeltél, lehetőleg másik nap már ne az legyen.
2012. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 4. és 5. válaszoló mond értelmes dolgokat.

Olyan fogyókúra, amiben BÁRMI is ki van tiltva, nem ér semmit, garantált utána a jojóeffektus, kivéve, ha életed végéig csak a "megengedett" pár dolgot akarod enni.

Egyél mindenböl ezentúl is, de minél változatosabban, minél többfélét, viszont figyelj nagyon oda a mennyiségre. Amiben sok kaloria van, abból csak keveset egyél és ne minden nap, zöldségféleket meg gyümölcsöket viszont minél többet, ugyanis ezek laktatnak, és mégsem tartalmaznak túl sok energiát.

2012. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!