Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruáció kontra fogyókúra?

Menstruáció kontra fogyókúra?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja váltottam életmódot....elkezdtem mozogni,zumbázok,tornázom,kerékpározom(nem nyugdíjas tempóban)Update 1-es kaját eszem,elhagytam a pékárút,csak néha 1-2 szelet abonett kenyér,iszom almaecetet,zöldteát,és emellett csak vizet,eddig napi szinten rengeteg kólát ittam,semmi nasi,eddig az is volt bőven....most néha egy Norbis túrórudi és jóval több gyümölcsöt eszem,mint eddig.Tehát mondhatni drasztikus változtatás történt.Még sokat nem fogytam,kb. 2 kilot és nem is éhezek.A héten elkezdtem pecsételgetni,mára meg már pont olyan mintha menstruálnék,aminek rendes esetben jövő hétfőn kellene jönnie.Gyógyszert szedek már több mint 10 éve és azóta nem is volt ilyen.Lehet,hogy a nagy változás miatt van a dolog?Rendes időben is meg fog jönni vajon?Most akkor ne hagyjam ki a 7 napos gyógyszeszünetet,vagy folytassam a megszokott módon ?Valakinek tapasztalat ?

Jah és ezt olvasgattam :) :


[link]


Előre is köszi a válaszokat!!!


2012. jún. 8. 12:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!