Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi CUKOR beleférnek?

Ennyi CUKOR beleférnek?

Figyelt kérdés

Müllerben vannak fehérjeszeletek, 35 és 45 grammosak, amik 11, valamint 16 g fehérjét tartalmaznak, szénhidráttartalmuk 14, és 18 g. (Zsír 3,9 meg 5,4.)

Viszont a szénhidrát jelentős része cukor, mivel be van vonva csokival.

Napi 1-2 ilyet megenni (napi limiten belül) belefér? Csak mert hogy rendes cukrot tartalmaz, és mindig azt írják, hogy azt teljesen ki kellene kerülni... Viszont nem tudok elég fehérjét bevinni.



2012. jún. 12. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdésben a végére nem akartam többes számot, véletlen volt:-S
2012. jún. 12. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:
igyál fehérjeturmixot akkor, abban kb. 1,5g cukor van csak (pl. a whey proteinben)
2012. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Arra nincs pénzem.

A kevertet (amiben szójafehérje van), meg nem bírom meginni, mert hányingerem van tőle.

2012. jún. 12. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:

a protein szelet napi szinten kb 12424234 szer többe kerül ki is számolom

ez a legolcsóbb proteinszelet [link] napi 2 az 580 Ft

ez meg a legjobb olcsó fehérje [link] ebből napi 2 adag kb 180Ft és több benne a fehérje

na ezután mond azt hogy nincs rá pénzed de a szeletekre van

2012. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok amúgy mi az hogy nem bírod meginni??? hányingered van??? ... vagy csak "puhány vagy" egy kisgyerek megissza az orvosságot te meg sírsz, ha az íze vagy az állaga rosz akkor több vizet bele meg lecsapatod gyorsan egyhúzásra
2012. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tejsavóssal semmi bajom azon kívűl, hogy nincs rá keret.

Amit vettem 3500 ft/kg, ami nem sok, és 36 adag jön ki belőle... De szóját tartalmaz, és igen, a szagától is öklendezem, nem tehetek róla...

A legolcsóbb fehérjeszeletet 199 ft-ért veszem, viszont nem muszáj mindennap megvennem, a port meg 1xre kéne... És ha netán megint vmi sz@rt veszek, cseszhetem...

2012. jún. 18. 09:53
 7/7 A kérdező kommentje:

Több vizet... Alapból kell bele 3 dl. Számoljunk 4-el. Azt David Copperfield nem viszi le egy húzásra, ha neked megy, akkor nagyon f@sza gyerek lehetsz.

Ps:

Nálunk a gyerek gyógyszerbevétele hajmosással szokott végződni, némelyiket annyira hagjya beadni, hogy a fejére folyik, mert kicsapja a kezemből... Csak mert felhoztad a témát... xD

2012. jún. 18. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!