Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » RR napi húsz perc önmagadért...

RR napi húsz perc önmagadért videójával le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

minden nap megcsinálnám 2-2 részét, esetleg hármat.

vagy egy nap csak egy részt csináljak, de mondjuk 2X?

melyik a jobb?


2012. jún. 15. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy kezdtem, hogy fokozatosan emeltem az "adagot", nem pedig egyszerre bele a közepébe.

Elsőnek 20 percet csináltam, utána már 40 percet, most már 90 vagy 120percet szoktam tornázni.

Attól függ a fogyás, hogy hogyan étkezel. Ha csökkented a kalóriabeviteledet ( én szoktam a kódokat is figyelni), akkor gyorsan lefogyhatsz. Első hónapban én 8 kg-ot fogytam így, utána már lassult, de az egészséges a heti 0,5-1kg.

Szóval maga a tornától nem fogsz lefogyni.

Még annyit, hogy én pl Csináltam csípő + popsit, mellé meg comb edzést. Általában hasonlóakat. Vagy Has + csípőt csinálok.

Kezdetben én is dvd-re tornáztam, de most már kiragadok gyakorlatokat, és azokat csinálom. mindegyikből 4*30-at :)


Remélem segítettem!

2012. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az étkezésre már régóta figyelek, úgy ment le 12 kiló, hogy csak a kaját néztem, de kellene még ennyi kb. mínuszba, csak valami tonát gondolta, hogy felgyorsítsa.

most csinálta meg az uccsó két blokkot, comb/fenék+has volt, 40 percbe, remélem hasznos lesz :)

te minden nap csinálod, vagy csak minden másnap?

2012. jún. 15. 12:23
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én pontosan így fogytam/fogyok éppen. Az étkezésre nem figyelek egyáltalán, de kb. egy hónappal a torna elkezdése után elkezdtem kevesebb ételt kívánni. De mondom, ez nem tudatos! Persze, ha tudatosan étkeznék, jobban menne. Napi 1 db 20 perccel kezdtem, három hónappal és hét kilóval később napi 2-re emeltem, most járok -9 kilónál. 3,5 hónap telt el a kezdettől.
2012. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok! a tornát minden másnap csinálom, nem rég kezdtem el futni járni, illetve úszni. Na meg ha van időm akkor zumba/grandup :D Szóval én rengeteget mozgok.

Fél év alatt 18kg-t fogytam meg 6mérettel kisebb ruhát hordok. :)

2012. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!