Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ezernyi ilyen kérdés van már fent és nem lehet mindegyikre mást írni mégis szeretnem ha nekem,személyre szabottan szólnának a válaszok.

17 éves lány vagyok.56 kg és 163 cm.Nem mondom hogy kövér vagyok mert nem,de van rajtam felesleg főleg a combomon.8 évig gyorskorcsolyáztam ebből adódóan vastagok,izmosak voltak a combjaim.Mióta abbahagytam azóta ez az izmos comb inkább zsíros lett.Utána olvastam és több helyen láttam hogy nem lehet kifejezetten csak combra fogyni.

Sportolni nem igazán van időm.Most kezdtem el a jogosítványt csinálni illetve nyelvtanárhoz járok stb.Ezért picit az étkezéssel szeretnék fogyni.Összevissza eszem.Nem tudom hogy mit szabadna ennem és hányszor 1 nap illetve hogy mit kellene sürgősen elfelejteni.Többen mondták hogy 18:00 után ne egyek.

Ha van saját tapasztalatotok ami nektek bevált vagy tanács,nagyon megköszönném.

És kérek mindenkit hogy rosszindulatú megjegyzéseket hanyagoljuk.Köszönöm előre.



2012. jún. 16. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos. Jól olvastad, helyi fogyás nem, vagy csak korlátozottan lehetséges. Az első feladatod az lenne, hogy tedd rendbe az étkezésed. A három főétkezés mindenképpen legyen meg, de tízóraira és uzsonnára is bekaphatsz néhány falatot. A mennyiség viszont egyiknél se legyen sok, ne egyél "pukkadásig". A közismerten hízlaló ételeket, italokat (csipsz, sós sütik, édes sütik, cukros üdítők) próbáld elhagyni, vagy erősen korlátozni. Fogyassz sok zöldséget (zöldbab, káposzta, uborka, sárgarépa, paprika), ezek egészségesek, viszont kalóriát alig tartalmaznak. Többnyire a gyümölcsök sem tartalmaznak sok kalóriát.


Olyan helyzetet ne teremts, hogy sportra nem jut időd. Hetente háromszor fél óra bele kell, hogy férjen. Jobb lenne a 3x45 vagy 3x60 perc.


Remélem, ennyivel már el tudsz indulni.

2012. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!