Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 24 kg fogyás után miért nem...

24 kg fogyás után miért nem vagyok még elégedett? Akik ennyit vagy még többet fogytak, azok is így éreztek?

Figyelt kérdés

Február végén kezdtem az életmódváltásom, akkor 178 cm magasságomhoz 95,5 kg voltam.

Minden nap szigorúan 40 perc torna dvd-re+kalóriaszámlálás, aztán utána amikor beindult a fogyás, felemeltem a napi mozgást 60 percre.

Nagyon szigorú vagyok magammal, bármilyen fáradt voltam munka után, akkor is csináltam napról napra, még 12 óra után is, mert le akartam fogyni.

Most egy hete elkezdtem a napi torna mellé kocogni járni, úgy egy órát, és a tornát 40 percre csökkentettem.

Leginkább hasizomra tornázom.

Most 71,5 kg vagyok.

Mások szerint már abba kellene hagynom, de én nagyon elégedetlen vagyok magammal nagyon, nem is tudom, hogy bírtam majdnem 100 kg-osan élni, mikor még most sem tetszem magamnak.

Már a kollégáim, családom kiborít, hogy ne fogyjak tovább, de én még akarok, csak így nagyon nehéz.



2012. jún. 16. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit belediliztél. Mi vagy? Férfi? Nő?
2012. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hűű wáow gratulálok!


Hát szerintem sem feltétlen kell fogynod már ekkora súlyból, de ha nem érzed jól magad akkor csináld tovább! 10 kg-t leadsz és bombázó leszel. De ennél többet szerintem semmiképp.


[23/l 178cm 58kg]

2012. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ha pasi vagy ne fogyj tovább! :D
2012. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és természetesen nem diliztem be, csak csinos szeretnék lenni. :)
2012. jún. 16. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem viccből írtam. Sokan nem tudják abbahagyni a diétát, anorexiások lesznek. Talán tarthatnál egy kis pihenőt, és méress testzsírszázalékot!
2012. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Wow, gratulálok, nagyon ügyes vagy!


Szerintem, ha nagyon akarsz, még fogyj egy 5-6 kg-ot, és akkor abbahagyhatod, mert bomba alakod lesz, de ez így sem rossz, sőt.


Nővérem 176 cm magas és 55 kg, hát mit mondjak, gebe. Szóval 60 alá még eszedbe se jusson menni. :) Mégegyszer gratulálok a kitartásodhoz!


Elárulod nekem, hogy mennyi kalóriát fogyasztottál, és milyen dvd-re tornáztál?

2012. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Melyik idióta írta hogy fogyjon még 10 kilót? Ez hülye? Legyen 178 cm 61 kg? Magyarul 180 cm és 60 kg? Főleg, hogy egy magasabb lány alapból vékonyabbnak tűnik. Pedig ezek az arányok ugyanolyanok, mintha egy 160 cm-es és 40 kilós lányról beszélnénk. De mivel magas így még soványabbnak tűnik.

Fú de kiakasztanak az ilyen nyomorult unintelligens manipulatív idióták.

2012. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja bocs, visszaolvastam, hogy ki tanácsolta. Akkor kiegészíteném.

Fú de kiakasztanak ezek a nyomorult, anorexiás, média által befolyásolt idióta pi*csák:)

2012. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon át tudom érezni a helyzeted, ugyanis 178 cm vagyok én is, de én 105 (!!!) kg-ról indultam. Most vagyok 78, de... Még 10 kg mindenképp célba van véve, de ha akkor sem tetszem magamnak, akkor kezdek aggódni, mert 68 alá nem akarok menni. De még most is kövérnek látom magam... :( Azt látom, hogy már nem vagyok akkora, de... De ezt Te érted. :)

2012. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló. Életmódot váltottam már több mint 2 évvel ezelőtt. Elkezdtem sportolni, nagyon sokat futottam, és kevesebbet ettem, de sosem vontam meg magamtól az ételt, csak odafigyeltem. El is kezdtem fogyni, ami egy idő után nem tetszett a családnak, mert azt hitték, hogy nem fogok tudni majd leállni, vagy hogy anorexiás leszek.

Persze közben erről szó sem volt, hiszen sosem voltam éhes, ettem mindig, csak közben heti 1-2 pihenőnappal, de állandóan sportoltam (nem hagytam abba, ma is csinálom). Én is elakartam érni a lehető legcsinosabb alakot, amim csak lehet, és sikerült is. Ma meg már életem része lett a sport, az az étkezés amit folytatok, és senki nem gondolja, hogy anorexiás lennék. Csak hozzá kellett szoknia a környezetemnek, hogy így élek, ezt csinálom.


Ha látják, hogy normálisan eszel, akkor előbb vagy utóbb, de hozzászoknak, csak sok idő nekik, mert már megszoktak úgy, ahogy ismertek azelőtt. Te csináld csak tovább ugyanúgy, ahogy eddig is a mozgást, az étrendet. Egy idő után nem fogsz többet fogyni, tapasztalat, hogy a tested beáll egy ideális súlyra, a szervezeted hozzászokik az életmódodhoz.

Engem is kiborítottak az állandó aggódással, de közben jól éreztem magam a bőrömben és egyre jobban. Büszke lettem magamra, arra amit elértem ezzel a váltással. Ne hagyd abba addig, amíg normálisan csinálod, azt tudom mondani. Ha nem vonod meg a lényeges dolgokat a szervezetedtől, csak kevesebbet eszel mint azelőtt, és sokat mozogsz, nem lehet semmi bajod.

2012. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!