Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen utemben fogyhatok igy?

Milyen utemben fogyhatok igy?

Figyelt kérdés
Reggeli 1 barna piritoskenyer sok zoldseggel vagy tonhal 1barnakenyerrel 10 orai egy kis tal salata ebed egy nagy tal salata vacsi muzli tejjel heti 6 edzes mellett. Milyen utemben fogyhatok?
2012. jún. 16. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg a normális. Jól hangzik, én még betennék 1 uzsit is (1 alma vagy valami gyümi, ha éhes vagy: kefir/natúr joghurt, esetleg pár darab korpás keksz).

A müzlit inkább reggel enném, de ügyelj rá, hogy ne legyen cukros. Ha jól tudom, vannak cukornélküli müzlik, vagy te is csinálhatsz, saját magad. Vacsira enném a nagy tál salit, mert az kevés ch-t tartalmaz. (a müzliben több a ch.)


Szerintem heti 1 kg zsír lemegy. Az elején több is lemehet, a víz + béltartalomveszteség miatt, pl. lehet első héten lemegy 2-3 kg de ebből kb. 2 kg a víz és 1 kg a zsír.

2012. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az jobb h reggeli muzli tejjel tizorai salata ebed piritos salival es este egy salata de ebed neha lehet csak tojasfeherje vagy tonhal igyan ugy egy szelet kenyerrel es salataval
2012. jún. 17. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, igen jobb. Ha cukros a muzli de szereted, akkor mindenkepp reggel edd. Jol hangzik, sok sikert a fogyashoz.
2012. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem cukros
2012. jún. 17. 15:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi es milyen utemben fogyhatok heti 6 edzes mellett
2012. jún. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!