Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hány kiló felett nem...

Ti hány kiló felett nem mentek strandolni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
200 kiló felett még sosem mentem strandolni
2012. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálam inkább a hőmérséklet számít.
2012. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 pagan válasza:
:DD,ez jóóó!
2012. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az előbb olvastam egy kérdést és az egyik válasz az volt,hogy aki 70 kg felett van,az ne menjen strandra...ezért kérdeztem csak....
2012. jún. 17. 17:16
 5/17 anonim válasza:
én 62kg vagyok, de a felesleg mind a lábaimon vannak, szóval tök bénán nézek ki és nem is szívesen járok strandra, csak ha a barátom akarja
2012. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én 170 centi és 75 kiló vagyok. arányosan oszlik el, de dagadt vagyok, és narancsbőröm is van. nem járok strandra. tavaly lementünk siófokra, ruhában ültem a pléden, amíg minden barátom jól szórakozott a vízben. marha sz@r volt. fogyózom, h augusztusban, amikor megyünk, bikinire tudjak vetkőzni.
2012. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hát nálam nincs sulyhatar..tavaly4 hónappal szülés után olyan 77kilosan a 170 centimhez egy jól szabott egybereszes furdoruciban voltam,idén már "csak"64 kiló vagyok,már bikinit is felveszek,nyár végére pedig olyan 58kilot tervezek,akkor már szerintem már jól is fogok kinézni benne..

aki meg azt írta,h hetven kiló felett senki ne menjen strandra remélem egyszer lesz 90kilo is..

2012. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon dagadt vagyok,de járunk strandra.Nehéz lenne beadni az öt éves lányomnak,hogy anya szégyenlős,ezért a házban gyulladunk meg a nyáron. A tavalyinál jobb,32 kilót fogytam,csak cafatokban lóg rólam a bőr. Szóval akinek nem tetszik,ne gyönyörködjön bennem. Én sem magamért járok.
2012. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel hogy hány kiló vagyok.Ha kedvem van úszni akkor megyek a strandra. Kimentem akkor is amikor 90 kilós voltam és most is hogy 80 kilós vagyok. Nem flörtölni megyek,hanem élvezni a napsütést,és úszkálni a medencében. Ha valakinek nem tetszik az nem néz rám..Ha valaki randizni akar az ne strandra menjen. Nehogy már a túlsúlyosak otthon gubbasszanak mert pár emberkének nem tetszik..Nem is tudom,hogy mondhat bárki is olyat hogy 70 kiló felett ne menjen a strandra. Ha majd az övé lesz a strand akkor megszabhatja ki menjen és maradjon..Addig meg mindenki mehet kilótól függetlenül.
2012. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem 180 centihez elvarhato, hogy 70 felett legyek, azoknak a velemenyet meg »ilyen« magas ivben sz@rom le, akik zellert ragcsalva, a bordaikon zongorazva vizslatjak a tobbi embert a strandon, ahelyett, hogy jol ereznek magukat (bar ki tudja, lehet, hogy ez is egyfajta lelki kielegules..)
2012. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!