Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mar 6 napja szinte csak...

Mar 6 napja szinte csak szenhidratbol viszem be az 1200-1300 kaloriat. Akkor most hizok?

Figyelt kérdés

5 kg felesleg van rajtam kb.

Mar csak egy vizsgara kell keszulnom, ami csutortokon lesz. Nincs/nem volt idom salatakat, csinalni, nem "engedhetem" meg magamnak, hogy korogjon a hasam, mert akkor nem fog az agyam.

Igy reggelire, uzsonnara zabkasat eszem ( 210-230 kcal korul), ebedre fozeleket vacsorara pedig natur joghurtot muzlivel.

1300 kcal alatt vagyok minden nap, de nem mozgok.


2012. jún. 17. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs kcal többlet, nem lesz hízás, csak egészségtelen, meg fehérjét bont a szervezeted (izmot)


Mivel nincs fehérje bevitel (1 natúr joghurt nem elég) ezért a fehérje hiányt a szervezet az izomból pótolja. érdemes lenne fehérje port innod, ha van otthon.


A zabkása jó ch forrás, eheted nyugodtan, de nagyon hiányzik a párolt husi, több fehérje.


Nem hízol nyugi.:)

2012. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!