Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen szerintetek elkezdhe...

15 évesen szerintetek elkezdhetek egy ilyen diétát? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]

15 éves vagyok és 58kg. Le szeretnék pár kilót adni. Nem mondhatom kövérnek magam, de nagyobb darab vagyok és szeretnék úgy 53-54 kiló lenni, úgy érezném magam jól a bőrömben, mert sokszor tök kövérnek érzem magam. Gondoltam már arra is, hogy még növekedésben vagyok és nem tesz jót az intenzív diéta egy 15 évesnek, de úgy gondolom ,hogy ez nem olyan durva. Ha szerintetek igen, akkor tudnátok valami mást ajánlani, vagy tippeket adni? Előre is köszönöm.:)


2012. jún. 17. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Csapathatod nyugodtan csak írd meg milyen magas vagy.
2012. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyümölcsökben sok cukor van, ezért diéta alatt nem jó. Amúgy egy rakás szar ez a diéta. Pizza

meg ilyenek...

Saolin diéta pizzával. Kicsit sem hangzik hülyén.

2012. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a diéta Egy nagy Sz*r már bocsánat én 13 évesen így akartam lefogyni de nem így kell!! járj el minden nap futni az hasznosabb mint a diéta én 2 hétig jártam futni és mindenki még a tesi tanárom is észre vette hogy fogytam,a popóm is lement meg a combon is szóval NE DIÉTÁZZ!!!mozogj rendszeresen!
2012. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!