Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cool mix tejsavó italról...

Cool mix tejsavó italról vélemény? Finom lehet van erdei gyümölcsös meg trópusi gyümölcsösbe si, ezeket szabadna heti 1-2szer inni reggeliként "bűnözés" (édességutáni vágy) miatt?

Figyelt kérdés
köszönöm
2012. jún. 18. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem eszel gyümölcsöt, ha édesre vágysz?

Miért nem keversz natúr joghurtba gyümölcsöt (esetleg édesítővel) - annak még értelme is lenne.

Muszáj műanyagot enni?

2012. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te meg miért nem a kérdésre válaszolsz?


ON:

Persze, nyugodtan ihatod. Én is szoktam, fél literben 16,5 g ch van, de cukor nincs benne egyáltalán. Finom mindkettő, de a rózsaszínben picit több a szénhidrát, én inkább a sárgát szoktam venni.

2012. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jún. 20. 16:35
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ma már egy sima mezei, áruházi tejtermék is csodaszernek minősül?...

2012. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
29%
Teljes mértékben egyetértek a tegnap 16:40-es válaszolóval! Szánalmas, ha valaki ilyenekkel pótolja a szükséges anyagokat! Eleve ez a "bűnözés" dolog is annyira szánalmas! Mozgást ismeritek?
2012. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Megnézted a linket?

Vagy csak megint lógnak a levegőben a dolgok?

Ez élelmiszeripari termék, nem fogyasztószer, nem táplálékkiegészítő.

Normális étrend és mozgás mellett miért ne lehetne inni?

Adjátok egymás alá a lovat a hülyeségetekkel...

Akkor ne együnk sovány túrót, sovány húst, zöldségeket, mert ez mind csalás, mert csak azért esszük, hogy kevesebbet kelljen mozogni, a különbözetet a zsíros túróval, zsíros hússal, fehér kenyérrel szemben el akarjuk lógni...

Mitől pótszer ez a termék? Mert nem tartalmaz hozzáadott cukrot?

Kellene talán?

2012. jún. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, bűnözésnek meg max azt nevezem, ha több, mint 200 kcal többletem van, mondjuk nem is használom ezt a szót...
2012. jún. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus... Akkor minek jársz ide, ha csak írsz, de nem olvasol?

Te mivel táplálkozol? Fénnyel?

Szánalmas vagy...

2012. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

vettem mindkettő ízesítésűt, nagyon finom, zabpehelyre öntöttem 250ml, összeturmixoltam vele és a gyümölcsösbe még törtem bele 2 nagy marék málnát

a trópusiba meg apró kockákra vágtam egy negyed sárga dinnyét és azt tettem bele

írtó finom volt

köszönöm annak a válaszát aki ajánlotta és tudta, hogy miről beszélek

2012. jún. 26. 06:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Én visziont egyetértek, hogy ez egy nagyon jó nasi.


A feljebb kommentelő pár tagnak:

"mozgást ismeritek?" = Én heti 3x1,5 órát edzek, személyi edzővel, mediterrán diétával és mégsem vagyok vékony. Mert ilyen a testalkatom, szóval a magamfajtának IGEN, remek nasi ez. A gyümölcs meg drága ÉS hamar elfogy, nem talít egyáltalán. Semmi bajotok nem kellene, hogy legyen azzal, hogy tejsavót iszik valaki.

Mi ütött belétek? Az istenért, inkább válaszoljatok. Ti is fejeztétek már ki magatokat hülyén szerintem.


És ti is tudjátok, h az édesség utáni túlzott vágy hiányérzet alapú, így ahelyett, hbasztatjátok még szegényt, inkább válaszoljatok :D

És nem kérek agresszív választ. Nem volt semmi negatív ebben. Csak nyugi van.



(én is imádtam ezt a savóitalt, de már nincs a spárban :'( )

2014. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!