Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűnözés kompenzálása (fontos)?

Bűnözés kompenzálása (fontos)?

Figyelt kérdés
Mai napon volt édesapám születésnapja és étterembe mentünk meg lesz itthon nemsokára torta a lényeg,hogy a mai nap +900 kcal-t vinnék be a számomra megengedettnél. Persze ez nem lenne tragédia mert nem nagy súlyfelesleggel küzdök 52 kg vagyok 158 cm-rel. De,hogy is mondjam lelkiismeretem érdekében ha most délután két órát,este pedig még egy órát szobabicikliznék akkor az "eltüntetné" ezt a hibát? Persze 3 óra nem biztos,hogy meg van 900 kcal égetés 700-800 között van,csak arra lennék kíváncsi,hogy ez hatásos úgy is,hogy nem értékes táplálékot vittem be, gondolok itt tortára meg étteremeben is rántott camambertet ettem. tehát így is hatásos?
2012. márc. 3. 13:32
 1/1 anonim válasza:
szerintem 900 kcal-t nem lehet 3 óra alatt ledolgozni. de szentem kb a fele vagy háromnegyede simán lemegy rólad 3 óra szobabiciklizéssel ( de persze elég nehéz fokozatra állítsd) meg ne aggódj egy este nem a világ vége még ha nem is mozognál semmit :)
2012. márc. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!