Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire mindig müzlit...

Reggelire mindig müzlit eszek. Ez lehet inkább ellentétes hatású?

Figyelt kérdés
Könnyebb diétába fogtam, inkább életmódváltásba. Lassan le is ment eddig 3 kiló tartósan, most szeretnék még tovább menni. Mivel délelőtt kezdtem melózni, rászoktam egy rendszerre. Reggel munka előtt 3 futóedzést végzek, reggelire általában müzlit, kukoricapelyhet eszek tejjel. Most vettem Winny márkájú müzlit, nagy része zabpehely (olvastam sok helyen, hogy a zabpelyhet ajánlják), de lehetséges, hogy elrontottam azzal, hogy a csokisat választottam. Persze a csomagolás szerint nincs felesleges cukor a müzliben, a kakaólapkák is inkább kakaópor tartalmúak. Olyan 30 grammot tervezek adagonként. Délelőtt tízórai gyanánt friss gyümölcsöt eszek, joghurtot. Ebédre azt kell ennem, amit otthon főznek, ezt redukálom csak második fogásra, és ha nagyon zsíros a köret zöldséggel helyettesítem. Az uzsonnával kicsit gondban vagyok. Estefelé már csak tojást, kefírt eszek.
2012. jún. 21. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél sima zabpelyhet. 100 valamennyi fél kg...
2012. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy néz ki az a 3 futóedzés munka előtt? Inkább csinálj egyet, de azt rendesen.


Egyébként elég rossz az étrended.

Napi 5-6 kisebb, de teljes étkezés, melyek tartalmazzák a megfelelő mennyiségben és arányban a fehérjét, szénhidrátot, zsírt.

A müzli, a gyümölcs és a joghurt nem ilyen.

Az is érthetetlen, hogy miért pont a levest hagyod el?


Keress rá a gugliban, töltsd le (ingyenes) és olvasd el: Sárga kapszula.

2012. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Heti hármat értettem, természetesen.
2012. jún. 21. 22:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a könyvtippet, eddig sose kerestem rá, mert azt hittem valami reklám, fogyasztószer.. Eléggé megtévesztő ez a kapszula név.
2012. jún. 21. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!