Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pont a témával ellentétes...

Pont a témával ellentétes kérdés, de: Hogyan hízhatok?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok. Elég magas vagyok, de nem ettem nagyon sokat, csak kiskoromban és ma se eszek sokat, de épp emiatt úgy megvékonyodtam, hogy lent kilátszik a medencecsontom, meg lassan a bordáim is. :S

hogyan hízhatnék ezekre a részekre?


2010. jún. 3. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Zabálj rengeteg banánt.
2010. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jumbo!
2010. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Banánt? Nem majom tette fel a kérdést, hanem ember!XD! Én sem hittem hogy feltudok magamra szedni legalább öt kilót (nő vagyok) de sikerült. Supradyn vitamint szedtem, és már egy hét után sokkal jobb lett az étvágyam tőle. Próbáld ki!
2010. jún. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2010. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Végre egy kérdés amiben tényleg tudok segíteni, csak hallgass rám.

195 cm vagyok kb 17 éves korom óta, most leszek 28 éves. Akkor kb 70 kg voltam, most 115-118(ingadozik), de 125 is voltam

Jártam kondiba és baromira idegesített, hogy haverjaim nőnek én meg csak szálkásodom, eresedem. Szedtem az akkor legjobb tömegnevelőket, semmit nem ért. Próblémám azért is volt furi, mert rengeteget ettem(de tényleg nagyon sokat). Konditól növelőtől jött jött egy kis plusz, de nem jelentős, majd vissza is fogytam, mikor abba kellett kis időre hagynom a kondit.

Majd jött a katonaság. Nagyon kevés volt a kaja, és nagyon szar. Aki Szombathelyen volt kiképzésen az tudja miről beszélek. Majd éhen döglöttem, és ezért még a húsleveshez is kenyeret ettem. ez az egyik, de egészségtelebb módja, a sok kenyér(tészta, liszt). A fő ok amiért meghíztam az a rendszerességen alapult. Tehát reggel kb 6kor reggeli, délben ebéd, 6kor vacsi. Nem volt választásod akkor volt kaja, éhes voltál ettél. (Vhol olvastam, ha vmit csinálsz 6 hónapig arra rászoksz , ha nem csinálsz arról leszoksz (pl körömrágás, fél évig nem csinálod leszoksz róla).

Tehát fél év után 86 kgval szereltem(72vel vonultam), felmentem 94re és azt tartottam évekig, majd letettem a cigit, sport, és megint rendszeres időben kaja,fel 115+ra.

Ez a tapasztalat.


A lényeg, és ami tényleg hasznos, ill egészséges:

Rendszeresen minnél töbszöri evés, akár napi 6+ szoros kajálás. Fél évig kibírod, akkor utána nehezen tudod majd másképp csinálni. Egyél egészségesen, de azt soxor, rendszeresen.

Kis sürgető dolog: rágd meg az ételt nagyon sokszor (de én ezt undorítónak találtam..)

Hidd el nekem a hízás komoly próbléma volt mindig is. most pedig már-már fogyni szeretnék szinte, vagy olykor-olykor:) Sok sikert!

2010. jún. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Még az előző vagyok. Sokan írják ezt a jumbo-t is, én semmiképpen nem ajánlom neked 16 évesen, feleslges, ill. akár káros is lehet. Elképzelhető a vázad még ki sem alakult, és még szélesedni, nőni, vastagodni (csontod)fogsz, azt pedig hátráltatja a gyorsan felépülő izom, amit a szedés mellett vmilyen sport végzése (leginkább kondi) végzése ajánlatos. De az biztos, hogy nem olcsó.

Unokatesóm fél éve kondizik (most lesz 18 éves), és elkezdte szedni ezt + kreatin /nem tudtam beszélni a fejével/ most lesz vége a kúrájának, és hízott is vmit, de biztos vagyok benne , hogy a kreatin dobott rajta nagyot 20K- volt neki, és kb 5kg-t hízott. Ha most abbahgyja nem fog hízni, tudom. Én módszerem jobb és természetesebb is szvsz, de akár egy orvostól is kikérheted véleményét az ajánlatomról.

Hajrá!

2010. jún. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan el lehet hízni, ha annyit változtatsz az eddigi étkezési szokásaidon, hogy ezen túl mindenhez eszel 1-2 szelet kenyeret (leveshez, főzelékhez).


Vagy ha ugyanúgy étkezel, mint eddig, de naponta betolsz egy doboz pilótakekszet mellé (20 darab kekszet meg lehet enni egy nap alatt), akkor fantasztikus sebességgel fogsz hízni, havi 2-3 kg-ot is.

2010. jún. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Pilóta keksz meg midenhez kenyér... csupa egészség, főleg a fehér kenyér. Ha kólát iszol hozzá és naponta mekiben vacsorázol, az a legtutibb! (Utána meg járogathatsz az orvosokhoz.)


Használd ki azt, amitől a nők híznak: csinálj egy drasztikus, 1000-1200 kalóriás diétát 1 hétig, aztán térj vissza a mostani étrendedhez. Ez a jojó effektus. Hízni fogsz.

2010. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sport- bringázz és kicsit nagyobb része legyen az étrendednek fehérje....ha sportolsz nőni fognak az izmaid és ráadásul éhes is leszel ;)
2010. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem sportolok semmit... utálok sportolni... de ezt a témát hagyjuk, én inkább az étrendre kérdeztem


általában azt eszek, amit anyám csinál XD (nagyrészt hús) meg minden kaja után vmi édességet, de ez nem szokott sok lenni (max. egy szelet csoki, de az is sok szinte)

2010. jún. 4. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!