Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék így le?...

Hogy fogyhatnék így le? (többi lent)

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok és 68 kg most. Gondolom a vizsgák miatti stressztől most lement 6 kg, szóval előtte voltam már 74 is.

Főleg a combom és a fenekem a kritikus terület, anyukám alakját örököltem..

Sajnos a családomat nem igazán érdekli hogy én le szeretnék fogyni, szóval egész héten gyorsfagyasztott ételeket eszünk, vasárnaponként rántotthús, rakottkrumpli, ahogy szokás..:/

Nem mondom hogy én ezeket nem szeretem de sokkal jobban szeretem a salátákat, csirkemellet. Nyilván nincs arra keret hogy én külön magamra főzőcskézzek. Miket kéne ennem hogy sikerüljön formálnom az alakomat?

Illetve gondolom kéne edzeni, de ezekben a rubintrékás(...)videókban már elég sokat csalódtam illetve már lassan elmondhatom hogy szétment a térdem úgyhogy sem "lábemelgetős" gyakorlatokat nem tudok csinálni, meg a futást sem igazán bírom. Mivel egy kis faluban lakom, és mivel nincs pénzem edzőterembe nem tudok eljárni. A szobám túl kicsi itt nem igazán tudok edzeni. Az utolsó dolog amire gondoltam az a bicajozás. Ez segíthet egyáltalán valamiben? Vagy milyen módszerek, sportok lehetnek még jók?

Nem az a célom hogy 2 hét múlva 50 kiló legyek hanem fokozatosan veszíteni a súlyomból.

Az is érdekelne hogy bicózással, vagy más sporttal lehetne-e segíteni a narancsbőrön ami már kialakult a combomon, illetve hogy lehetne feszesíteni még a bőrt?

Eléggé el vagyok keseredve:/

19/L


2012. jún. 25. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a térded szétment, a bicaj pont felejtős.....

Én is 170 centi vagyok, és 78-ról fogytam le 57-re. Lábemelgetés (nyújtott lábbal nem gáz a térdnek).

Sosem jártam edzőterembe.....keresgéltem a neten aerobic videőket, imádom pl. a Lesmills kick box edzését, 20 percesek. Minden nap egyet csinálok, és odafigyelek mit eszem. Nem vonom meg magamtól az alap tápanyagokat, csak hetente mondjuk egyszer eszem édességet, és azt sem este, sok zöldség, teljes kiőrlésű kenyér, húshoz NEM tészta vagy rizs, hanem ZÖLDSÉG, kivéve krumpli.

Narancsbőr ellen: rengeteg víz, mozgás és krém. Nekem bevált, tényleg!

2012. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

és mennyi idő alatt sikerült elérned ezt az eredményt?

2012. jún. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!