Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem jó kategória,...

Tudom, hogy nem jó kategória, mert én pont hízni szeretnék. Van valami tippetek?

Figyelt kérdés
175/55 vagyok,úgy hogy már felszedtem 3 kilót,de szeretnék kb 60-ig hízni.A lényeg hogy lehetöleg egészségesen,tehát nem chips-hambi-tunyulás kombóra gondolok:)Köszi elöre is! 26/n
2012. jún. 25. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hatásos lehet intenzív súlyzós edzés, mellette egyél sok fehérjét, meg szénhidrátot (rizs, hüvelyes) és egészséges olajat pl oliva, len - használj:)
2012. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

reggeliből egy szelet kenyérrel több

ebédből 2ek több köret, hús

joghurtba, kefírbe olajos mag, méz

ami lehet dúsítani-rizshez keverni borsót, kukoricát, mexikóit, husokar sajttal, gyümölccsel tölteni, rakott vagy töltött zöldségekre sajtot szeletelni

krémleveskbe piritott magvak, reszelt sajt

szendvicset megpakolni felvágottal, sajttal, főtt tojással, zöldségekkel, különböző krémekkel megkenni-hús, hal, zöldség, tojáskrém

túrót joghurttal és gyümölccsel kikeverni

főzelékekből van tartalmasabb is-lencse, borsó, bab ezekből heti 2szer fogyassz vagy levesek

túrós, gyümölcsös sütemények

kenyerekre szórsz magvakat vagy zabpehelybe szórsz tökmagot, mogyorót

köretnek, rizs, krumpli-csak ne olajban süsd

2012. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettötöknek,remélem hatásos lesz!:)
2012. jún. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!