Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem fehérjedús...

Mondanátok nekem fehérjedús ételeket?

Figyelt kérdés

Olyan ételek érdekelnének amiben sok fehérje van, de kevés szénhidrát és zsír. Esetleg italok is szóba jöhetnek, de elsősorban ételre lennék kíváncsi.


Köszönöm.



2012. jún. 26. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Húsok, halak, tojás, túró.
2012. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben minden benne van, amit tudni szeretnél.

2012. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
Ez egy kiváló táblázat, amiből világos, hogy a tejtermékek tömében több a zsír, mint a fehérje. Húsok kötül tuti a szárnyasok mellehúsa. A többi húsnál az elkészítés módja is számít, pl. ha a sertéscombot s sütőben sütöd, egy csomó zsír kimegy belőle (persze azt is meg kell enni, mert a szaftja a legjobb:-). Halak között nálam a busa a nyerő, mert olcsó (850 Ft/kg), és ebben van a legtöbb omega 3 zsírsav (már az olcsóbb halak között). Azért olcsó, mert szálkás, de engem ez nem zavar.
2012. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!