Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedves fogyokurazok nekem...

Kedves fogyokurazok nekem olyan gondom van hogy munkambol adodoan csak kesö este erek haza es nagyon ram tör az ehseg nem tudok elaludni ha nem eszek valamit mit is ehetnek olyan kesö este ( 11es 12 között )? irjatok ha van valami megoldas

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyél a munkahelyeden salátát hideg sült hússal, legkésőbb 10-ig, ha 12-kor fekszel le.

A lefekvés előtt rendszeres evés nem a fogyókúra miatt problémás, hanem azért, mert ha tele hassal fekszel le (bármi is van benne), a szervezet emészt, nem pihen vagy regenerálódik. Ha ez rendszeres, egy rakás csúnya betegséget lehet összeszedni, a refluxtól a rákig.

Természetesen nem baj, ha néha megéhezel és eszel valamit, de rendszeresen nem ajánlott. Lefekvés előtt 2-3 órával ajánlott utoljára enni.

2012. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanacsot ki fogom probalni
2012. jún. 28. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis tejet. Bár nem tudom hogy ez emésztés szempontjából mennyire jó. Én pl elég gyakran fekszem le úgy hogy előtte ettem. Egyszerűen nem tudom máshogy megoldani. Próbálom úgy csinálni hogy könnyűt és ne sokat egyek és legalább 30 percig még várok aztán fürdés és ágy. Bár így is max 1,5 óra:(
2012. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A megoldás talán a napi táplálkozásmódodban ill. elosztásban lehet. Mikor szoktál enni,hányszor és miket?

Én is fogyizó vagyok ,vagyis jelenleg csak súlyfentartás a terv, én sose vagyok éhes ilyen későn, nem mondom ,hogy nem kívánok néha valamit,de az nem éhség. Tehát fontos,hogy ezt a kettőt ne keverd össze. Amúgy minden megszokás kérdése:) Pár estét "átszenvedsz" korgó gyomorral, és a többin már nem könnyebb lesz,és egyszer csak nem igényled azt,hogy egyél. Amit megtehetsz,hogy 2-3 órával mielőtt lefeküdnél ha még munkában vagy megeszel 3 nagy almát,sovány sajttal, vagy félzsíros vagy zsírszegény túrót mondjuk 150g-ot.(Ezt otthon előre elkészítheted, raksz bele egy kevés mézet vagy édesítőt, 1 e.k kefír v. joghurt h krémesebb kanalazhatóbb legyen,esetleg vanília aroma.) Vagy egy jó nagy adag saláta,amire az öntetet szintén otthon elkészítheted. (Az olcsóbb fajta kefírek,és joghurtok kcal tartalma 100g/50 és mondjuk nekem a kertben van saláta, de nézzük a boltokban kapható zacskós saláta egy ilyen mennyiséghez 3.ek joghurt/kefír én édesítőszert adok hozzá,meg egy kevés borsot. Nem kell,hogy a saláta tocsogjon az öntettől. Vagy amelyik étel engem eltelít ,de nagyon az a tejberizs. Szintén otthon elkészíthető,hidegen is finom sőt gyümölcsöt is rakhatsz bele.

Ha tehát eszel még 2-3 órával lefekvés előtt, de közvetlen lefekvés előtt is enni akarsz,az valószínűleg inkább csak kívánat:)

2012. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ehetek fött tojast reggelire ha fogyozok?
2012. jún. 29. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehetsz. Az leginkább fehérjéből áll. Zsír csak a szénhidrátból lesz.
2012. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!