Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2 max 3 napig csak édessége...

Ha 2 max 3 napig csak édességeket vagy édes ételeket eszek, akkor hízok?

Figyelt kérdés

És ha utánna való nap kevesebbet cukros ételt vagy nem is viszek be cukros ételt a szervezetembe, akkor mi történik?

Ezt tényleg zsírként fogja raktározni?



2012. jún. 28. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy igen jó kérdés :)

Ez ember függő, én ha ennék 3 napig csokit akkor se híznék 1 kg-ot se mert ilyen vagyok, de te lehet, hogy igen, főleg ha van rajtad egy kis felesleg.

2012. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ez ember függő. :)

És ha egyik nap pl. reggel sokat ennék, attól már tágulna a gyomrom?

2012. jún. 28. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Na akkor most tisztázzunk valamit :D

Lány vagy vagy fiu? Hány éves vagy? Hízni vagy fogyni szeretnél? Esetleg súlyod?

2012. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: mit meg nem adnék,ha ilyen lehetnék én is! :)

Kérdező! Mennyi kcal-t viszel be a szervezetedbe naponta? Nagyon sok nagyon vékony nő,úgy érzi piszkafa és nincs rajta zsír. Hát lehet,hogy fogható nincs de a testzsírszázalék szinte mindegyik nőnek magas. Emiatt nem kell aggódni,tehát a megoldás nem az,hogy egészségtelen kaja kúrát tartasz. A te előnyöd az,hogy ha úgy tarja kedved betolsz egy pizzát,egy tábla csokit,egy szelet tortát,egy nagy tál mákos gubát minden lelkiismeret furdalás nélkül, amit én pl soha nem tehetek meg :D

Ha hízni szeretnél egyél normálisan,változatosan. Egyél fehér és barna kenyeret abból készült pékárukat, valamikor egyél reggelire kakaóscsigát, rántottát, igazából bármit,amennyi jól esik. Nem kell gyomrot tágítgatnod. De persze próbálj meg minél többet csokit fogyasztani,hogy egészséges maradj étcsokit és azért nem kell minden nap egy egész tábla,pár kocka:) És amit tehetsz, alakformálás. Neked nem a kardió edzés való hanem fogj két súlyzót és pakolj magadra egy kis izmot és formásodj.

2012. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem. :D Félreértetted én fogyni akarok :D
2012. jún. 28. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogyás egyszerű :) Több mozgás + kevesebb evés, főleg ne zsírosat és cukrosat, ennyi :)

Ja és persze akaraterő :D

2012. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!